Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Samsung Galaxy Buds özellikleri ve fiyatı

Galaxy Unpacked etkinliğinde S21 serisiyle beraber tanıtılması beklenen, Yeni Galaxy Buds için bilgiler, tanıtım tarihine yakınlaştıkça detaylanmaya devam etmekte.

Daha evvel pil boyutu yaşanan kablosuz kulaklık bu sefer AirPods Pro ile daha da çetin bir rekabete girmeye hazırlanıyor. Yine kablosuz kulaklık modeli isimlendirmesi için Beyond yerine Pro takısı kullanılabileceği de gündemde.

Yeni Galaxy Buds sahip olduğu sahip olduğu özellikleri detaylanıyor

ABD’de yapılan ticari marka başvurusu ile bu yeni kablosuz kulaklığın Galaxy Buds Beyond ismiyle karşımıza çıkacağı düşünülmüştü. Yine SM-190 adlı bir kablosuz kulaklık modeliyle alakalı de ilk detaylar ortaya çıkmıştı.

Lakin yaşanan bilgilere göre, Endonezya’da SM-190 modeli Beyond ismiyle değil, Galaxy Buds Pro şeklinde kaydedilmiş durumda. Bazı uzman kişiler, Samsung’un farklı pazarlarda kablosuz kulaklık modeli için değişik isimlendirmeler kullanılabileceğini de düşünüyor.

Yeni yaşanan başka bir detaya göre ise Samsung, gerçek anlamda ANC yani aktif gürültü engelleme donanımı ile karşımıza çıkacak. Daha evvel ANC ile gelen Galaxy Buds Live kulağa oturmama sorunu sebebiyle, tasarım anlamında tam anlamıyla bu donanımı kullanamıyordu.

Bunun yanı sıra kaynağından aldığımız bu sertifikasyon görseli çok ufak göründüğü için kırpmak zorunda kaldık. Görsele tıklayarak ana kaynakta yer alan görsele varabilirsiniz.

Samsung, kulak içi olarak tasarlayacağı Galaxy Buds Pro adlı bu modeli kulağa tam anlamıyla oturan bir formda tasarlamayı planlıyor. Bu yüzden de silikon tasarımında değişikliğine gidileceği gelen sızıntılar arasında. Böylece aktif gürültü engelleme donanımı, AirPods Pro ile rekabet edebilecek seviyelerde olacak gibi görünüyor.

Daha evvel yaşanan Yeni Galaxy Buds sahip olduğu sahip olduğu özellikleri ise şu an için 473 mAh boyutunda pili ortaya çıkarmış durumda. Bu modelin isimlendirmesinin tam anlamıyla nasıl olacağı ise kısa zamanda ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Ayrıca Bakınız.  Google'dan Android'e, yepyeni işlevler

Galaxy Buds Plus

Samsung Buds fiyat

Galaxy Buds Plus fiyat

Samsung Galaxy Buds

Galaxy Buds Live özellikleri

Samsung Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live

Samsung Galaxy Buds Live fiyatCevap bırakın