Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Sefirin Kızı Nare’nin evi nerede? Sancar Efe

Sefirin Kızı Nare’nin evi nerede? Sancar Efe
Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve oldukça yüksek bir izleyici kitlesine ulaşan Sefirin Kızı Dizisi izleyicisinden tam not almaya devam ediyor. Peki Sefirin Kızı bodrumun neresinde çekiliyor? diye soracak olursanız   “Sefirin Kızı” isimli dizi film Bodrum’a ortalama 20 kilometre uzaklıktaki Meşelik köyünde çekiliyor. Bu cevabı verdikten sonra Sefirin Kızı Nare’nin evi nerede?, Sancar Efe’nin konağı nerede? Gediz’in evi nerede? diye sorularınızı duyar gibi oluyoruz.. İşte Sefirin Kızı dizisindeki Sancar Efe‘nin konağının gerçek ismi Denizsen çiftliği..
Baş rolünü Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün olduğu dizi, yarıcının oğlu Sancar ile büyükelçinin kızı olan Nare’nin hikayesini anlatıyor.
Sancar efenin çiftliği olarak gösterilen mekan ise Denizsen Gurup Yönetim Kurulu başkanı Denizsen Sağkal’a ait. Denizsen’in çiftliği Sancar Efenin dizideki evi oldu. Dizinin paylaşılan iki bölümünün büyük kısmına ev sahipliği yapan mekan Bodrum’a 22 kilometre mesafedeki Meşelik köyünde bulunuyor. Sefirin Kızı dizisi çekimleri bunun yanısıra Muğla’nın diğer ilçelerinde devam ederken Bodrum, İstanbul ve Karadağ’da da çekimler gerçekleşti.
Sefirin Kızı, yayınlandığı tarihten bu yana seyircinin beğenisini kazanarak reytinglerde üst sıralarda yer almaya başladı.
Dizinin Meşelik’te bölge tanıtımına katkı sağlaması bekleniyor.
işte size Sefirin Kızı Dizisinden bir kaç kare..

sefirin kızı çekim görüntüleri

Sefirin kızı narenin evi nerede

Sefirin kızı nrede çekiliyor

Sancar Efe konağı

Denizsen Çiftliği

Gediz’in evi nerede

Denizsen çiftliği

Denizsen SAĞKAL kimdir

Sefirin Kızı Nare’nin evi nerede

Denizsen çiftliği nerede

Sefirin Kızı bodrumun neresinde çekiliyor

Sefirin Kızı nerede ÇEKİLİYOR

Narenin evi nerede

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ