Seni Çok Bekledim dizisi oyuncu kadrosu

0

Star TV’de yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümü ile büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Seni Çok bekledim Dizisi Oyuncu kadrosu ile alakalı …

Star TV’de yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümü ile büyük bir izleyici kitlesi oluşturan Seni Çok bekledim Dizisi Oyuncu kadrosu ile alakalı sizlere bir paylaşımda bulunmak istedik. Seni Çok Bekledim dizi konusu Babasının annesiyle tanışmasına benzeyen bir tanışmayla Ayliz’i bulan Kadir, yaşamının aşkı için çok zorlu bir mücadele içinde kendini buluyor. Bir tarafta ailesinden ayrı bir hayat kuran iş insanı Kadir, diğer tarafta da babasız büyüyen ve başka biriyle evlenmek üzere olan Ayliz… Bakalım, ’’ mottosuyla başlayan hikâye, gerçek bir aşka dönüşecek mi?

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri, Katar’ın Doha kentinde başlıyor. Sonrasında İstanbul’da devam etmekte.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Seni Çok Bekledim dizisi oyuncuları arasında İrem Helvacıoğlu, Özcan Deniz, Yıldız Kültür, Mustafa Uğurlu, İlhan Şen, Caner Şahin, Ali İpin, Lila Gürmen, Türkü Turan, Durul Bazan, Sibel Şişman, Hakan Ummak, Şehsuvar Aktaş, Gürkan Güzeyhuz, Selen Domaç, Mehmet Ulay, Damla Makar ve Nihan Büyükağaç gibi isimler bulunuyor.

Özcan Deniz, Seni Çok Bekledim’de Kadir rolüne hayat veriyor. İrem Helvacıoğlu ise Ayliz, İlhan Şen de Erol rolüyle izleyiciyle buluşuyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

13 Mart 1992 tarihinde Eren ailesi büyük bir depremle dağılıyor. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken gözlerini açıyor. Hayata döndü lakin canından çok sevdiği babasını kaybediyor.

Annesi başka bir adamla evleniyor. Kadir de daha hayata tutunamıyor ve hep bir tarafı eksik kalıyor lakin Ayliz’i görene kadar… Baba yadigarı yüzünü, yuvarlanarak Ayliz’in dibine kadar geliyor. Babasının yüzüğü de annesine aynı biçimde gelmişti.

O an saygınlığıyla hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırmasına rağmen güzel kızı ürkütmektedir. Bunun nedeni olarak ise Ayliz başka biriyle evlenmek üzeredir…

Ayrıca Bakınız.  Doğduğun Ev Kaderindir nerede çekiliyor? Zeynep'in yeni evi nerede?

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya saçılırken, Ayliz ve Kadir’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Seni Çok Bekledim dizisinin bazı sahneleri Katar’ın başkenti Doha’nın en ünlü bölgelerinde çekildi. Türünün ilk örneği olan bir deneyimle Katar’da başlayıp Katar’da biten hikâye, Katar toplumunun modern ve eski yaşamını göz önüne seriyor.

Sheraton Park, Suk Vafik, İslam Sanatları Müzesi, Katar Ulusal Müzesi, Zikrit, Marsa Katara, Mşeyrib ve Otel Kempinski gibi yerlerde çekilen Seni Çok Bekledim, dizisinde Katar kültürünü ifade eden alanlar ile modern yaşamı gösteren alanlar arasında değişikliklar belirtiliyor.

Katar Emiri ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretinden ötürü Katarlıların rağbet gösterdiği, Katar’ın tanınmış Türk restoranı Şazeli’de dizinin önemli sahnelerinden biri de çekildi.


Babil final mi yapıyor? Star TV dizisi ekranlara veda ediyor

Seni Çok Bekledim OYUNCULARI,
irem helvacıoğlu,
seni çok bekledim 1.bölüm izle,
Seni Çok Bekledim Dizi 1. bölüm,
seni çok bekledim oyuncu kadrosu,
seni çok bekledim konusu,
seni çok bekledim ekşi,
Seni Çok Bekledim dizisi,


Cevap bırakın