Seni Çok Bekledim konusu nedir? Oyuncuları kimler?

0

2021 yılının yeni dizilerinden olan ve ilk bölümüyle büyük bir beğeni alan Seni Çok Bekledim, güçlü kadrosu ve hikayesiyle dizi severlerden tam …

2021 yılının yeni dizilerinden olan ve ilk bölümüyle büyük bir beğeni alan Seni Çok Bekledim, güçlü kadrosu ve hikayesiyle dizi severlerden tam not aldı. Peki Seni Çok Bekledim Konusu ne?, Seni Çok Bekledim Dizi oyuncuları kimler?, Seni Çok Bekledim Gerçek hikayesi ne? gibi izleyicilerin bir çok araması oluştu. Siz değerli okurlarımız için bu yazımızda dizi ile alakalı sorulara gecikmeden yanıt vermek istedik.

Sezonun ortasında ekranlara gelmeye başlayan iddialı dizi, Özcan Deniz’in yapım firması DNZ Film ve Skala Yapım ortaklığında hayata geçirildi. Star TV‘nin yeni dizisinde, Yeşilçam’ın işinde uzman oyuncuları Ahmet Mekin ve Mustafa Uğurlu da bulunuyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM FRAGMAN

SENİ ÇOK BEKLEDİM YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Sezon başında ekranlara gelmesi planlanan lakin hem korona virüs (covid-19) salgını tehlikesi, hem de diğer dizilerin oluşturduğu yoğunluk sebebiyle ocak ayında paylaşılan Seni Çok Bekledim dizisi, her cuma günü saat 20.00’de Star TV’de seyredenlerle buluşuyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM KONUSU NE?

Ailesinden uzak yaşayan Kadir (Özcan Deniz) tek başına bir hayat kurmuş ve başarılı bir iş adamı olmuştur. Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ise babasız büyümüş kendi ayakları üstünde durmuş ve başarılı bir fotoğrafçı olmuş. Yıllar boyu farklı yerlerde devamlı birbirlerini teğet geçen ikili bir anda bir kişinin hayatına girer. Doğru zaman ve yerde birbirlerini fark eden ikili arasında geçen aşk hikayesi bunun yanı sıra tevafukun gerçekliğiyle de yüzleşirler.

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar… O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Aynı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan bu yana hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her defasında Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Ayrıca Bakınız.  2021 ATV Baş Belası Başkomiser Şahin Kara Seçkin Özdemir Kim, Evi Nerede, Nerede Yaşıyor, Yaşı Kaç, Evli Mi

SENİ ÇOK BEKLEDİM OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını DNZ Film ve Skala Yapım’ın üstüne aldığı, konusunu Şahin Altuğ’un kaleme aldığı, yönetmenlik koltuğunda Özcan Deniz’in oturduğu Seni Çok Bekledim dizisinin oyuncu kadrosunda; Özcan Deniz (Kadir), İrem Helvacıoğlu (Ayliz), İlhan Şen, Lila Gürmen, Caner Şahin, Nihan Büyükağaç, Yıdız Kültür, Mustafa Uğurlu, Ahmet Mekin, Durul Bazan (İsmet), Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Damla Makar gibi isimler bulunuyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kuvvetli̇ bi̇r prodüksiyona sahip Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri İstanbul’un değişik ilçelerinde ve semtlerinde gerçekleştiriliyor.

Lakin ilk bölümlerin Erzincan’da ve ‘ın Doha kentinde ve gerçekleştirildiğini söylemekte yarar var. Doha’da sahneler; Ulusal Katar Müzesi, İslam Eserleri Müzesi, Kapalı Çarşı, Şazeli Pearl Area, Souq Waqif ve Marsa Katara gibi mekanlarda çekildi.

 

seni çok bekledim dizisi,
seni çok bekledim gerçek hikayesi,
seni çok bekledim fragman,
seni çok bekledim ekşi,
seni çok bekledim izle,
seni çok bekledim reyting,
seni çok bekledim puhu tv,
seni çok bekledim yorumlar,


Cevap bırakın