Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Sevdiğine kavuşma duası

Bu Kavuşma Duası Aracılığıyla 48 Saat İçinde inşaallah Muradınıza Kavuşacaksınız!

Şuana dek ciddi manada kavuşma duası yaptınız mı? Bunu tabi ki bilmek mümkün değil! Ne var ki size bu metnimizde en doğru, en faziletli ve en etkili sevdiğine kavuşma duasını söylemeyi umut ediyoruz. Umarım faydalı olur..

Bunun yanı sıra bu metnimizde ki bütün hususları iyice okumanızı ve sunacağımız etkili kavuşma duasını harfiyen uygulamanız halinde Allah’ın izniyle yalnızca 48 saat gibi kısa bir zaman içerisinde muradınıza kavuşup isteğinizi elde edeceksiniz. Öyleyse aşağıdaki maddeleri dikkatli bir biçimde okuyup uygulayacağınız kavuşma duasının her aşamasını inceden inceye tatbik etmeye çalışmalısınız. Bu yazıda aktaracağımız muazzam etkili duayı, karşınıza çıkan mükemmel bir fırsat olarak değerlendirmenizi ve bu fırsattan mümkün mertebe istifade etmenizi tavsiye ediyoruz.

Madde madde ilerlemeye başlayalım:

Kavuşma Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Değerli okurlar, kavuşma duası, hem ayrıldığınız bir insanla yeniden bir araya gelebilmek ve onunla yeniden kalplerinizin sevgiyle dolması maksadıyla uygulayabileceğiniz, hem de şuana dek sizi hiç fark etmeyen yahut sizi fark etmesine rağmen sizinle ilgilenmeyen bir insanı kendinize bağlayıp aşık edebilmek için uygulayabileceğiniz çok yönlü bir duadır.

Kısaca kavuşma duasını hem ayrıldığınız herhangi bir insanla yeniden beraber olabilmek için, hem de aşık olduğunuz bir insanı kendinize körkütük aşık edebilmek için uygulayabilirsiniz.
Bu sayede aktaracağımız dua, gönül huzuru ve mutluluk maksadıyla da uygulanabilir, yani bu duaya mutlu olabilmek ve kendinizi daha huzurlu kılabilmek maksadıyla da müracaat edebilirsiniz.

Kavuşma duasının hangi amaçla yapılabileceğini izah ettikten sonra şimdi de bu mükemmel duanın etkili olabilmesi ve üzerinizde tesir gösterebilmesi için mutlaka bilmeniz gereken mühim şartlar üstünde duralım:

Kavuşma Duasının Kabulü İçin Önemli Şartlar

Kavuşma Duası ve Büyü Tuzağı
Değerli okurlarımız, şuana dek herhangi bir büyüye başvurup başvurmadığınızı bilmiyoruz, lakin şundan eminiz ki internet ortamında gezen ve dua şeklinde takdim edilen birçok uygulama, aslını söylemek gerekirse birer kara büyüden ibarettir; özellikle de aşk ve sevda konularında dua olarak takdim edilen birçok uygulamanın birer sihir ve büyü olduğu kesin ve nettir.

Bu sebeple eğer herhangi bir biçimde başka bir sayfada bir kavuşma duası ile karşılaşıp onu uyguladıysanız, uyguladığınız şeyin aslını söylemek gerekirse bir büyü olabileceğini zihninizde tutmalı ve bundan sonra internet ortamında yazılan her şeye inanmadan hareket etmelisiniz.
Kavuşma duası hakkında bu önemli detayı izah etmeye ihtiyacı hissettik, çünkü birçok insan, Allahu Teâlâ’nın haram kıldığı büyüye bir biçimde tevessül ettiği için yapmış olduğu dualar da kabule karin olmuyor.

Ayrıca Bakınız.  Bol Rızık İçin Karınca Duası ve Anlamı

Bu anlamda size tavsiyemiz şuana dek ucundan kıyısından bir biçimde büyüye bulaşmış iseniz istiğfar ediniz ve Allah’tan af dileyerek yalnızca ve yalnızca kavuşma duası vesilesiyle amacınıza ulaşmaya çalışınız.

Sevdiğine Kavuşma Duası ve Samimilik

Kavuşma duasının etkili olabilmesinin en mühim şartlarından biri kuşkusuz ki samimi ve samimi bir biçimde Allah’a yönelerek kalbinizde herhangi bir kötülük ve art niyet beslememektir.

Birçok insanın bir başkasının sevgilisini elinden alabilmek maksadıyla kavuşma duasına başvurduğunu biliyoruz, eğer sizin de böyle bir amacınız ve böyle bir niyetiniz varsa bu art niyet içerisinde duanın kabule karin olmayacağını bilmelisiniz.
Bunun yanı sıra yapacağınız duayı samimilikle yapmalı ve Allahu Teala’nın duanıza bir biçimde cevap vereceğinden emin olmalısınız, yani yapacağınız dua hakkında Allah’a güvenmeli ve itimat etmezseniz.

Şimdi kavuşma duasını nasıl yapacağınız ve hangi aşamaları tatbik edeceğiniz konusunu netleştirmeye çalışalım, bundan sonraki kısımda daha dikkatli olmanızı ve yazıyı pür dikkat okumanızı tavsiye ederiz:

Kavuşma Duasının Niyeti

Evvellikle yapacağınız duayı iki gün art arda yapacağınızı vurgulayarak başlamak istiyoruz, evet kavuşma duasının tam anlamıyla etkili olabilmesi ve Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilmek için bu duayı iki gün peş peşe yapmalı ve aynı vakitlerde tatbik etmelisiniz.

Duayız hafta içi yahut hafta sonu herhangi bir günde tatbik etmeye başlayabilirsiniz, Misal verilecek olursa pazartesi günü uygulamaya başladığınızı hesaba katarsak, hem pazartesi hem de salı günü duayı uygulamanız gerektiğini aktarabiliriz.
Pazartesi sabah erkenden uyandığınızı ve bu duayı yapmaya başladığınızda varsayıyoruz. Duayı tatbik ederken mutlaka ama mutlaka seher vaktinde uyanmalı ve Allah’ın rahmet hazinelerinin sonuna kadar açık olduğu bu vakitte duayı tatbik etmeye başlamalısınız.

Sabah erkenden, yani seher vaktinde uyanın, mümkünse sizi hiçbir biçimde rahatsız edemeyecekleri bir ortama geçin, dizüstü çökün ve kıble istikametine dönün.

Gözlerinizi kapatarak 77 defa Euzü Besmele çekin, yani ‘euzü billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim’ deyin.
Besmele çekerken içinizden niyetinizi geçirin ve kavuşmak istediğiniz kişinin hayalini aklınızda belirginleştirmeye çalışın.

Zaten dua süresince aklınızda belirginleştirmeye uğraştığınız kişinin hayalini kurmalı ve onu düşünmeye çalışmalısınız.

Daha sonra (yani 77 defa Euzü Besmele çektikten sonra) gözlerinizi açarak şöyle dua etmelisiniz:

“İlahi senin rahmetinden medet umarak kalbimdeki masum aşka kavuşabilmek adına merhametine ve rahmetine sığınıyorum, merhametinin ve şefkatinin sonsuzluğuna istinaden yüreğimi, kalbimdeki niyete kavuştur. Amin.”

Ayrıca Bakınız.  Salı Günü Okunacak En Etkili ve Tesirli Dua

Niyet cümlelerini gözleriniz açık bir biçimde belirttikten sonra, şimdi de kavuşma duasının diğer aşamalarına geçmelisiniz. Şbunun yanı sıra:

Kavuşma Duası Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki niyet cümlelerini belirttikten sonra, aşağıdaki duaları sırasıyla uygulamalısınız, bu dualar içerisinde Fatiha Suresinin 7 defa okunması ve daha sonra Fatiha Suresinin özel duası, sonrasında da Ya Şâhid ve Ya Vedûd esmalarının okunması bulunuyor.

Kavuşma Duası ve Fatiha Suresi

Evet yukarıda da beyan ettiğimiz gibi, niyetinizi getirip niyet cümlelerini belirttikten sonra, 7 defa Fatiha Suresini okumalı ve bu sureyi okuduktan sonra şöyle dua etmelisiniz:

“Merhametin ve şefkatin sonsuzluğu, bütün mahlukatın kalbine bastığın sevgi mührü, kalbimdeki ince sızının gerçekleşmesi için sana yalvarmamama ve sana yönelmeme vesile oldu. Sana samimilikle yönelen kalbimin masum duygularını en güzel biçimde cevapla ve beni merhametinin sonsuzluğu ile şad et. Âmin.”
Bu güzel duayı samimilikle okuduktan sonra şimdi de Ya Şâhid esmasının uygulamasına geçelim:

Kavuşma Duası ve Ya Şâhid Esması

Yukarıdaki Fatiha Suresinin 7 defa okunmasının ve sonrasında da bahsi geçen duanın bir kez okunmasının sonrasında, şimdi de 77 defa Ya Şâhid esmasını okumalısınız ve bu esmayı okurken içinizden Allah’ın sonsuz merhametini geçirmelisiniz.

77 defa Ya Şâhid esmasını okuduktan sonra, şöyle dua etmelisiniz:

“Allah’ım kuşkusuz ki sen her şeye şahitsin, senin ilmin kalplerin en derinine vakıf olduğu gibi en gizli saklı sırları bile bilir. Sonsuz ilminle ve her şeye şahit olan sınırsız merhametinle kalbimin masum duygularına nazar etmeni ve bana bu mübarek esmaül hüsnanın hatırı için niyetimi nasip etmeni niyaz ediyorum.”
Bu duayı yaptıktan sonra, artık kavuşma duasının son aşaması olan Ya Vedûd esmasına geçebiliriz:

Kavuşma Duası ve Ya Vedûd Esması
Şimdi de 77 defa Ya Vedûd esmasını okumalısınız ve bu esmayı 77 defa okurken Allahu Teala’nın Ya Vedûd esması ile kâinattaki bütün varlıklara sevgi ve muhabbet ihsan ettiği gerçeğini düşünmelisiniz.

Sonsuz sevginin ve sınırsız muhabbetin kaynağı olan Ya Vedûd esmasını 77 defa okuduktan sonra ise, şöyle dua etmelisiniz:

“Sana samimilikle niyaz eden ve senden masum arzularının gerçekleşmesi için talepte yer alan bu kulunun kalbi arzularına cevap vereceğini bilerek kapına geldim. Beni merhametin ve şefkatin ile gönder ve bana dilediğin bütün güzellikleri nasip eyle. Amin.”
Evet, böylece dua ettikten sonra kavuşma duasının sonuna gelmiş bulunuyoruz, artık bu duayı iki gün art arda yaptıktan sonra Allah’ın izniyle muradımıza kavuşabileceğimizi düşünmeye başlayabiliriz.

Ayrıca Bakınız.  Hızır Aleyhisselamın Rızık ve Şifa Duası

Sevdiğine kavuşma duası arapça

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)’ın adıyla;

“Ya men la ya’lemü keyfe illa hüve ve ya menla yebluğu kudretühü feniruhu gayruhü ferric anni.” Anlamı; “Ey kendisinden başkasının, kendisinin nasıl olduğunu bilmeyen “Allah’ım” Ey kudretine kimsenin erişemediği “Rabbim” Benim bu sıkıntımı gider.” Yakub Aleyhisselam, bu duayı okuyunca Yusuf Aleyhisselam’dan haber geldi diyor. Ve şöyle uygulanıyor; Önce niyet edilir, kimin için okunuyorsa, kiminle kavuşmak isteniliyorsa ona niyet edilir.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Rabbena la tuziğ gulubena ba’de iz hedeytena ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhab. Rabbena inneke camiu’n-naşi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-miad.”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)’ın adıyla;

“Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma. Katından bize rahmet bağışla, sen çok bağışlayansın. Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah verdiği sözden kesinlikle geri dönmez.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Allahümme inna nes’elüke min Hayri ma se’eleke minhü nebiyyü-ke Muhammedün (s.a.v.) Ve ne’uzü bike min şerri meste’aze minhü nebiyyüke Muhammedün (s.a.v.) Ve ente’l-müsteanü ve aleyke’l-belağu ve la havle ve la kuvvete illa billah.”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)’ın adıyla;

“Allah’ım! Biz Peygamberin Muhammed (s.a.v.)’in Senden istediği hayırlı şeyleri istiyoruz. Yine Peygamberin Muhammed (s.a.v.)’in Sana sığındığı şeylerden biz de Sana sığınıyoruz. Sen yardım istenilensin, dualar ancak sana ulaşır, duaları sen kabul edersin, güç ve kuvvet ancak Allah ile birlikte vardır.”

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Ve ellefe beyne kulubihim, lev enfakte ma fil ardı cemian ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnallahe ellefe beynehum, innehu azizun hakim.”

“Rahman ve Rahim Olan Allah (c.c.)(c.c.)’ın adıyla;

“Ve onların kalplerinin arasını sevgiyle birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infak etseydin “verseydin” onların kalplerinin arasını birleştirmezdin. Ve lakin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki, O; Aziz’dir. Hakim’dir.

“Allah dualarınızı kabul etsin ve sevdiklerinizle bir ömür boyu mesut mutlu yaşamayı nasip etsin.” Amin.

Peygamber Efendimizin Sevdiğine Kavuşma duası

Sevdiğine kavuşma duası Esmaül Hüsna

Sevdiğine Kavuşma duası Nihat Hatipoğlu

Sevdiğine kavuşma duası Diyanet

Yasin suresi ile sevdiğine Kavuşma

Cübbeli Ahmet Hoca Sevdiğine Kavuşmak için dua

Sevdiğine kavuşma suresi

Sevdiğine kavuşma duası okuyanlarCevap bırakın