Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kim Konusu 2021 – 2022

Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor Oyuncuları Kim Konusu 2021 – 2022

Show TV 2021-2022 sezonuna çok iddialı yapımlarla giriyor. Gündüz kuşağı için hazırladığı çok sayıda yeni yapıma ek olarak akşam kuşağının bütün televizyonlar için en önemli zamanı olarak tanımlanan 20:00 – 23:59 arası prime time kuşağı için de yayında olup ara veren ve yeniden başlayacak dizilerine ek olarak yeni diziler de ekliyor. Son olarak Show TV Yalancı dizisinin duyuran ve ilk fragmanını yayınlayan Show TV şimdi ise İçimizden Biri dizisini duyurdu ve ilk fragmanını yayınladı. İlk fragmanında keyifli hikayelerin izleyicileri beklediği görülen diziye ilişkin İçimizden biri nerede çekiliyor, İçimizden biri oyuncuları kim, İçimizden biri konusu başlıklarına ilişkin soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor?

İçimizden biri dizisi Ege’nin Muğla iline bağlı Marmaris ilçesinde çekiliyor. 2021 yazında yangınlarla hatıralarımızda yer edinen Marmaris ilçesi İçimizden Biri dizisiyle eski günleriyle karşımızda olacak. Keyifli konuların paylaşıldığı ve oyuncularının eğlenceli tutumlarıyla pazar akşamlarımızda evimize misafir olacak dizinin ilk fragmanı da yayımlandı.

Show TV İçimizden Biri Oyuncuları Kim
Show TV İçimizden Biri Oyuncuları Kim

Show TV İçimizden Biri Oyuncuları Kim?

İçimizden Biri Show TV’de 12 Eylül Pazar akşamından itibaren her pazar ekranlarımızda saat 20:00’da olacak. Yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora, Renan Bilek’e; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler eşlik ederken, dizinin genel hikaye, senaryo ve yönetmenliğini başarılı isim Ersoy Güler üstleniyor.

Ayrıca Bakınız.  Zuhal Topal nerede oturuyor? Evi nerede?

İçimizden Biri Adam Bora Akkaş Kimdir?

Doğa Bora Akkaş (d. 12 Ekim 1990, İstanbul) Türk reklam, dizi-film oyuncusu ve şarkıcı.

Akkaş öncelikle şehir tiyatrolarında eğitim almıştır ve ilk kez “Gönlümdeki Köşk Olmasa” isimli filmde rol almıştır. Bu filmdeki performansı sayesinde Altın Portakal ödülünü almıştır. “Hakunamatata” isimli müzik grubunun bas gitar üyesi olarak müzik alanında çalışmalar yapmaktadır. Başlarda A4 Records çatısında çalışmalarına başlamıştır, daha sonra A4 Records’la yolunu ayırıp çalışmalarına devam etmiş ve birçok track yapmıştır.

2008 yılında Miller’ın yaptığı “Miller Music Factory” yarışmasına Deniz Gürzumar’la birlikte “Bize Kızma” isimli parçayla katılmış ve ikinci olmuştur. Bu sırada çeşitli dizilerde rol alarak oyunculuğa devam etmiştir. 2009 senesinde “Adab-ı Muaşeret” isminde 3. sinema filminde oynamıştır. Aynı zamanda müzik dünyasında Doğa Bora adıyla bilinmektedir. Genellikle gençlere hitap eden rap şarkılar söylemektedir. Kanal D ve Star TV kanallarında yayınlanan Geniş Aile dizisinin Zekai Kirişçi karakterini canlandırmıştır. Annem Uyurken adlı dizide Mert karakterini canlandırmış ve dizi 15 Ağustos 2012 yılında sona ermiştir.

Kısa bir süre için Her Şey Yolunda Merkez, Bebek İşi ve Yüksek Giriş adlı üç dizide aynı anda rol alması ile son zamanda dikkat çekmiştir. Bazı kesimler ise aynı anda üç dizide oynamasına tepki göstermiştir.

19 Ağustos 2017 tarihinde kendisi gibi oyuncu Seda Türkmen ile evlenmiştir. Ağustos 2019’da, Türkmen avukatı aracılığıyla mahkemeye başvurarak Bora Akkaş’a boşanma davası açtı. Türkmen ile Akkaş, Eylül 2019’da anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/Bora_Akka%C5%9F rel=”dofollow”

Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor
Show TV İçimizden Biri Nerede Çekiliyor

İçimizden Biri Havva Özge Yağız Kimdir?

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanmış olan Yemin dizisinde başrol karakteri Reyhan’a hayat vermiştir. Şu anda ise Star TV’de yayınlanan Sol Yanım adlı dizisinin oyuncu kadrosunda başrol olarak kendine yer buldu.

Ayrıca Bakınız.  Akıncı dizisi nerede çekiliyor? Mahalle ve sokak neresi?

Kaynak: https://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96zge_Ya%C4%9F%C4%B1z

Show TV İçimizden Biri Konusu Ne?

İçimizden Biri konusu ise şöyle; Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı, Leyla ile Mecnun ve bu hikayelerden çok önce, Havva ile Adem. Bizim hikayemiz de onlarla başlamaktadır. Geleceğin Âdem’i, şimdilerin İrlandalı Adam’ı ile Türk kızı Havva’nın imkanlı kılmaya çalıştıkları aşk hikayesiyle…

Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanlarıdır. Biri İrlandalı Katolik bir papazın oğlu; diğeri geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır. Hayat, onları birbirinden çok uzak iki yörüngeye yerleştirmişse de kader, onları bir araya getirir. Çünkü İrlanda ekonomik bunalımdayken onlara yardımı Osmanlı padişahı yaptığı için Adam’ın papaz olan babası William, birçok Drogedalı gibi bir Türkiye hayranıdır ve hatta yıllar önce tatil için geldiği Marmaris’e de hayran kalır ve oraya yerleşir.  Üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan Adam, Havva’yı görür görmez aşık olmuştur.Havva da ilk defa kalbini eriten bu duyguya kayıtsız kalmamış, var oluşundan beri aradığı diğer yarısını sonunda bulmuştur.

Adam Havva’ya evlenme teklif eder fakat Havva’nın kalbi istese de dudakları babası Hacı Hünkar’dan ötürü hayır diyecektir çünkü Adam ne Türk ne de Müslüman’dır. Adam aşkı için din değiştirmeyi göze alsa bile Havva’nın babası Hacı Hünkar, kız kardeşleri ve eşleri bu işin olmaması için elinden geleni yapacaklardır. Tüm imkanlarını Havva okusun ve profesör olsun diye döken Hünkâr’ın gelecek planlarında hiç mi hiç Havva’ya bir damat adayı bulmak yoktur. Havva gözünü karartarak babasının karşısına çıkıp bir İrlandalıya aşık olduğunu söylediğinde korktuğu şey başına gelmiş olur. İki aşık, aşklarını ailelerine kabul ettirmek için her yolu denerler. Adam’ın ailesi de iki aşığa açılan savaşta yadsınamayacak bir cephedir. Havva ile Adam, aşklarına kör olan gözleri ve sağır olan kulakları elbet bir gün açacaktır. Yani onlar buna inanmaktadır…

Ayrıca Bakınız.  Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Show TV İçimizden Biri Fragman İzleCevap bırakın