Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

socios.com Nedir Nasıl Kullanılır? Üye Olunur? Nasıl Fan Token Alınır Satılır

socios.com Nedir Nasıl Kullanılır? Üye Olunur? Nasıl Fan Token Alınır Satılır

Socios.com’un fan token alımı ve satımı için kullanılan web sitelerinden birisi olduğunu Fan Token Nedir? Neye Göre Artar? Nasıl Alınır ve Analizi – 2021 başlıklı yazımızda belirtmiş, Bu yazımızda ise socios.com nasıl kullanılır? Üye Olunur ve Fan Token Nasıl Alınır Satılır? Başlıklarına hep birlikte bakacağız. Hepinize iyi okumalar.

Socios.com Nedir?

socios.com yeni dünyanın yatırım araçlarından fan token – taraftar token alıp satmaya yarayan bir web sitesi. socios.com üzerinden futbol, basketbol , motorsporlarına, dövüş, kriket, oyunculuk başlıklarında çok sayıda kulübe ve kişiye ait fan token alabilir ve satabilirsiniz.

socios.com fan token futbol kulüpleri
socios.com fan token futbol kulüpleri – 25 Temmuz 2021

Socios.com üzerinden fan token alıp satabileceğiniz gibi takip ettiğiniz ve sahip olduğunuz kulübe veya kişiye ait karar alma süreçlerine dahil olabilirsiniz. Karar alma süreçlerinde oy kullanabilirsiniz ve Fan Token Avlayabilirsiniz

Socios.com Nasıl Fan Token Avlanır? Avlayabilirim?

socios.com akıllı cihazlarınız için aplikasyon sunmaktadır. AppStore veya Socios.com Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz socios.com uygulamasını cihazınıza kurmak fan token avlamak için ilk aşama. socios.com web sitesinde fan token avlamak için gerekli aşamaları şu şekilde sıralıyor;

Fan Token Avlama

  1. socios.com uygulaması ekranının altında bulunan “Avla” öğesine dokunun. Karşınıza farklı avlardan oluşan bir liste çıkacaktır.
  2. Katılmak istediğiniz ava dokunun; karşınıza bölgenizde bulunan fan tokenları gösteren bir harita çıkacaktır.
  3. Fan Tokenı seçtikten sonra fan tokenın çevresinde kehribar renginde bir halka göreceksiniz. En kısa yolu görmek için fan tokena tıklayın.
  4. Tam olarak Taraftar Tokenının bulunduğu konuma yaklaştığınızda fan tokenın çevresinde yeşil renkte bir halka göreceksiniz. Fan tokenı avlamak için tıklayın. Bu noktada fan tokenı Artırılmış Gerçeklikte (AR) görüntülemek için sizden izin istenecektir.
  5. Fan tokena tekrar dokunun ve Arttırılmış Gerçeklikte görünen Taraftar Tokenını görmek için telefonunuzu kaldırın ve “tokenı al” öğesine dokunun.
  6. Taraftar Tokenı cüzdanınıza eklenecektir.
Ayrıca Bakınız.  Füme et nedir? Nasıl yapılır? Nasıl yenir?

Yukarıdaki aşamaları gerçekleştirebilmek için tabi ki socios.com’a üye olmalısınız.

SOCIOS.COM’a Nasıl Üye Olunur? – Socios.Com Nasıl Kullanılır?

Socios.com‘a üye olmak tamamen ücretsizdir. Socios.com’un mobil uygulamaları mevcuttur. Apple Store veya Android Market’ten uygulamayı indirebilirsiniz. Son olarak web için BETA seviyesinde geliştirme yaptılar.

Sisteme üye olmak için cep telefonu numarasını girmeniz ve sonrasında girmiş olduğunuz cep telefonu numarasına gelen 6 haneli kodu girmeniz yeterli.

socios.com Üyelik Ekranı
socios.com Üyelik Ekranı
socios.com Üyelik Ekranı
socios.com Üyelik Ekranı

Username: Kullanıcı Adı

Email: e-posta adresi bilgileriniz girildikten sonra altta bulunan “By registering ….” ile başlayan kullanım ve gizlilik sözleşmelerinin yanında bulunan kutucuğu onaylamanız. Sonrasında “Register Now” butonunu tıklamanız yeterli.

socios.com Ana Ekran
socios.com Ana Ekran

Sisteme üyelik işlemlerini tamamladığınızda yukarıda gördüğünüz bir ekran sizi karşılayacaktır. Bu ekranda socios.com üzerinden işlem yapabileceğiniz tokenleri ve diğer menüleri görüyorsunuz.

Socios.com üzerinden işlem yapabilmek için kimlik bilgilerinizi doğrulamanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken isminizin yer aldığı yerin üzerine gelmek ve açılan “Verify Your Identity” seçeneğini tıklamak.

socios.com verify your identity
socios.com verify your identity

Socios.com bir sonraki ekranda sizden dört aşamalı bir doğrulama işlemi gerçekleştirmenizi isteyecek. Aşağıda resmini gördüğünüz doğrulama işlemleri ise şöyle;

Socios.com Fan Token Nasıl Alınır Satılır

socios.com kimlik doğrulama aşamaları
socios.com kimlik doğrulama aşamaları

Level 1: E-posta adresi doğrulama. Sisteme ilk üyelik esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir doğrulama e-postası iletiliyor. E-posta kutunuzu kontrol edin ve doğrulama işlemini tamamlayın.

Level 2: Kimlik bilgilerini doğrulama. T.C. Kimlik kartınızla yapılacak doğrulama. Sisteme kimlik kartınızı yükleyip, kimlik numaranızı doğrulamalısınız.

Level 3: Posta adresi doğrulama

Level 4: Banka hesap bilgilerinizin doğrulanması aşaması.

Yukarıdaki işlemleri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra sisteme para aktarmanız gerekecek. Sistem size Chiliz (CHZ) ya da doğrudan nakitle Fan Token alımı yaptırabiliyor. yapabilirsiniz. Ancak CHZ ile işlem yapmanız çok daha ideal seçenekleri sizlere sunacaktır.

Ayrıca Bakınız.  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir, Nelere Dikkat Edilmelidir - 2021

Socios.com Hangi Fan Tokenler Var?

socios.com üzerinden futbol, basketbol , motorsporlarına, dövüş, kriket, oyunculuk başlıklarında çok sayıda kulübe ve kişiye ait fan token alabilir ve satabilirsiniz

Fan Token Nedir? İleride Ne Kadar Yükselebilir?

Fan Token Nedir? Neye Göre Artar? Nasıl Alınır ve Analizi – 2021Cevap bırakın