Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Sofralarınız için en güzel runner modelleri

Runnerler , yemek sofralarının en vazgeçilmez aksesuarları halini aldı. Sevdiklerinize hazırladığınız yemek sofralarına şıklık katacak ve yemek …

Sofralarınız için en güzel runner modelleri

Runnerler, yemek sofralarının en vazgeçilmez aksesuarları halini aldı. Sevdiklerinize hazırladığınız yemek sofralarına şıklık katacak ve yemek takımlarınızla uyum sağlayacak runner modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte en şık ve modern runner modelleri.

Runner modelleri, gündelik yaşamda değil lakin özel günlerde ve davet sofralarında sıklıkla kullanılıyor. Lakin son günlerde bu durumda da değişiklik göstermeye başladı. Artık günlük yaşamda da, ana yemek sofralarına runner kullanımı tercih edilmekte. Runnerler için el örgüsü modeller de mevcut. Makine işi modeller de bir o kadar ilgi görebiliyor. Set halinde de satılabilen runnerler, yeni gelin adaylarının çeyiz alışverişlerinde de ilk tercihleri arasında bulunuyor. Peki en çok tercih edilen runner modelleri nasıl ve fiyat aralıkları ne kadar? En şık ve tercih edilen runner modellerini biraraya getirdik.

EN ŞIK RUNNER MODELLERİ

JUMBO – AZUR RUNNER: 96 TL

TRENDYOL – ÖRME BAMBU RUNNER: 133 TL

ENGLİSH HOME – GOLDEN AMERİKAN SERVİS: 30 TL

BCHOME: 30 TL

BCHOME: 30 TL

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ