Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Söz ve nişan masası modelleri

Günümüzde yalnızca söz törenleri değil, nişanlar da evlerde yapılıyor. Evlerinde de aynı bir mekanda yapılmış gibi bir görünüm oluşturmak isteyen gelin adayları için, birbirinden şık söz ve nişan masası dekorasyon önerilerini, haberimiz içerisinde biraraya getirdik.

Evlerde yapılan söz ve nişanlar için daha özel bir masa dizaynı yapılır. Bu masalar için tercih edilen aksesuarlar da masa örtüsü ve ikramlık tabakları da daha şık ve göz alıcı olur. Lakin birçok gelin, nasıl bir seçim yapması hakkında kararsız kalır. Çünkü bir söz ve nişan masasını dekore ederken aynı zamanda odanın genel dekorasyon havasına da uygun gidilmesi gerekir. Bunun için, mekan olarak seçilecek odada masaya uygun olarak değişiklikler yapmanız gerekebilir. Söz ve nişan masaları için olmazsa olmaz bazı dekorasyon kaideleri mevcuttur. Bunlar kullanılacak dekoratif ürünler, tasarım ve yerleştirme biçimleridir. İşte söz ve nişan masaları için dekorasyon önerileri:

SÖZ VE NİŞAN MASALARI İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Son zamanlarda doğayı simgeleyen detaylar ön planda bulunmaktadır. Bu sebeple yeşili ön planda bulunduran aksesuarları kullanmayı tercih edin. Böylece tamamen doğal ve sıcak bir söz, nişan masası oluşturmuş olursunuz. Arka planı mutlaka beyaz gibi açık tonlardan tercih edin. Böylece ferah ve aydınlık bir alan oluşturmuş olursunuz.

Arka kısımlarda altın sarısı renklerde çemberler kullanmak oldukça popüler olmaktadır. Böyle bir çember kullanacaksanız, üzerine tül detayları ve yeşil maket çiçek yaprak süsleri ya da ışıklandırmalar tercih edebilirsiniz.

Masanın üzeri dikkat çekici olmalıdır. Masa üzerine, artık yemek sofralarında da tercih edilen büyük mumluklardan, cam runner ve servislerden faydalanabilirsiniz. Bu ürünler genel olarak altın sarısı olur lakin siz gümüş rengi de seçebilirsiniz.

GÖSTERİŞLİ VE YALIN DEKORASYONLAR

Ayrıca Bakınız.  Kirpik serumu ne işe yarar? En iyi kirpik serumu

Bu dekorasyonlar ile gösterişli ve dikkat çekici bir söz ve nişan masası oluşturmayı başarabilirsiniz. Lakin yalınlikten çıkmamanız gerektiğini de unutmamanız lazımdır. Bunu da lakin geleneksellik ya da bir diğer deyişle elegan stille sağlayabilirsiniz. Bu stili temsil eden dekoratif parçaların başında dantel detayı gelmektedir.

Masanızın örtüsünde dantel detayına muhakkak yer veriniz. Bu sayede masada çiçek detayını da unutmamalısınız. En yalın çiçek her zaman için beyaz renk olanlardır. Altın, gümüş, bronz renklerini kullanmaktan vazgeçmeyin.

Söz ve nişan masaları için duvar dekorasyonları oldukça mühimdir. İyi değerlendirilmiş bir duvar, masayı olduğu gibi odak noktası haline getirmektedir. Bunun için hazır arka plan dekorları da kullanabilirsiniz, aynı görseldeki gibi isminizin yazılı olduğu bir tablo da kullanabilirsiniz ya da size önerdiğimiz tül, çiçek ve çember detayından faydalanabilirsiniz.

Çemberden de anlaşılacağı üzere geometrik biçimler mühimdir. Yuvarlak, altıgen, beşgen gibi biçimlerden oluşan dekoratif ürünleri irili ufaklı biçimde masa örtüsünde ve duvarda süs olarak faydalanabilirsiniz.

Tüylü nişan masası

LAVANTA KONSEPTİ NİŞAN MASASI

Nişan masası kiralama

Makrome nişan konsepti

Bohem nişan masası

Nişan Masası Arka Fon fiyatları

Nişan Masası Arka Fon Kiralama

Otantik nişan masası

Söz masası malzemeleri listesi

Nişan Masası Arka fon Yapımı

Söz Masası Arka fon yapımı

İnci konseptli nişan masası

Evde nişan masası SÜSLEME Fikirleri

Nişan Masası süslemesi

Söz Masası Aksesuarları

Söz Masası hazirlamaCevap bırakın