Survivor Batuhan Karacakaya kimdir? Nerelidir?

0

Survivor 2021 sezonu yarışmacılarından olan Batuhan Karacakaya hakkında izleyiciler daha detaylı bilgi almak için Survivor Batuhan Karacakaya …

Survivor 2021 sezonu yarışmacılarından olan Batuhan Karacakaya hakkında izleyiciler daha detaylı bilgi almak için Survivor Batuhan Karacakaya kimdir?, Survivor Batuhan Karacakaya nereli?, Survivor Batuhan Karacakaya kaç yaşında? Survivor Batuhan Karacakaya hangi dizide oynadı? gibi merak konusu olan sorular sormaya başladı. Peki Survivor Batuhan Karacakaya kim? hemen siz değerli okurlarımıza yanıt verelim..

Survivor Batuhan Karacakaya Hangi Dizide Oynadı?

Dönemin en çok izlenen dizisi Aşk-ı Memnu’da Bülent Ziyagil karakterini canlandıran ve o sırada 7 yaşında olan Batuhan Karacakaya’nın değişimi devamlı magazin gündeminde bulunuyor. Ufak yaşlarda tanıştığı dizi ve film sektöründe önemli yapımlarda bulunan başarılı oyuncunun Instagram hesabı da sevenleri tarafından büyük ilgi görüyor. Peki, Batuhan Karacakaya kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Batuhan Karacakaya hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

SURVİVOR BATUHAN KARACAKAYA KİMDİR?

Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul’da doğdu. Batuhan Karacakaya’nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi olmuştur. İki sezon süresince oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin ufak oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Sonrasında Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana geldi.

Batuhan Karacakaya bunun yanı sıra sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Rastlantıleri Sever filminde Mehmet Günsür ‘ün çocukluğunu canlandırdı.

Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişim ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan ‘ın rol aldığı Ertuğrul rolünün kardeşi Dündar’ı oynadı.

Rol Aldığı Film ve Diziler:

Diriliş: Ertuğrul (TV Dizisi, 4 Sezon, Dündar Bey, 2016-2017)

Ayrıca Bakınız.  Seren Serengil Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Uzun Hikaye (Mustafa (15 Yaş, Sinema Filmi, 2012)

Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi, 3 Sezon, Mert, 2011-2013)

Sen De Gitme (Selim, TV Dizisi, 2011)

Aşk Rastlantıleri Sever (Özgür, Sinema Filmi, 2011)

Bekle Beni (Salih, Sinema Filmi, 2010)

Dersimiz Atatürk (Sinema Filmi, 2009)

Aşk-ı Memnu (TV Dizisi, 2 Sezon, Bülent Ziyagil, 2008-2009)

Beşinci Boyut (Arif/Emre, TV Dizisi, 2005)


Cevap bırakın