TCL 10 SE özellikleri ve fiyatı!

0

TCL Communication, yeni akıllı mobil cihazı TCL 10 SE’nin Türkiye’de satışa çıktığını açıkladı. TCL 10 SE yüzde 89 ekran gövde oranı ve V …

TCL Communication, yeni akıllı mobil cihazı TCL 10 SE‘nin Türkiye’de satışa çıktığını açıkladı. TCL 10 SE yüzde 89 ekran gövde oranı ve V şeklinde çentikli 6.52 inç ekranıyla büyük bir ekran deneyimi sunuyor. Bunun yanısıra güç aldığı NXTVISION teknolojisi aracılığıyla göz alıcı görsel olanağına ve gerçek zamanlı görsel iyileştirmelere de sahip.

TCL 10 SE’nin 2.0GHz sekiz çekirdekli mobil platform, 128 GB büyük ROM ve 4000mAh bataryasıyla sunduğu performans asla azalmıyor. TCL 10 SE, firmasın “Display Greatness” felsefesini yüksek kaliteli teknolojileri uygun fiyatla sunarak hayata geçiriyor.

Gelişmiş görüntüleme deneyimi

6.52 inç büyüklüğe, V şeklinde çentiğe, 20:9 görüntü oranına ve yüzde 89 ekran-gövde oranına sahip TCL 10 SE, kompakt yapısıyla sinema seviyesinde akıcı bir deneyim sağlarken, görüntüleri de iyileştiriyor.

TCL 10 SE, renkleri, netliği ve detayları gerçek zamanlı iyileştirerek tüm görselleri dikkat çekici hale getiriyor. Cihazda yer alan NXTVISION teknolojisinin görüntü ve otomatik netlik iyileştirme sahip olduğu sahip olduğu özellikleri aracılığıyla her türlü ışıkta çekilmiş fotoğrafın en yüksek netliğe sahip olmasını sağlıyor.

TCL 10 SE, birçok görüntüleme moduyla gözler için rahat bir kullanım sunuyor. ‘Ultra Karartma’ donanımı, ekranda herhangi bir titreme yaratmadan daha koyu siyah ve gözalıcı beyaz bir kullanım imkânı yaratıyor. Bunun yanı sıra ekranı kağıt gibi gösteren ‘Okuma Modu’ ve ‘Göz Konforu modu’ da kolay görüntüleme için zararlı mavi ışığı azaltıyor.

Çok yönlü 48MP yapay zeka destekli kamera

Arka fonları ve nesneleri otomatik olarak tanımlayan 48MP yüksek çözünürlüklü ve yapay zeka destekli üçlü kamerayı kullanarak, tüm önemli anları yakalamak mümkün. Bunun yanı sıra kullanıcılar en ayrıntılı çekimleri ve yüksek çözünürlüklü resimlerı en kaliteli aydınlatmayla kolayca oluşturabiliyor. Dördü bir arada büyük piksel teknolojisi de en düşük ışıkta bile çekilen resimlerı iki kat daha gözalıcı hale getiriyor.

Ayrıca Bakınız.  Facebook, platin üye olarak Linux Vakfı'na katıldı

TCL 10 SE’de göz alıcı anları daha da iyi hale getirmek için profesyonele yakın çok yönlü özellikler bulunuyor. 115° süper geniş açılı kamerayla herhangi bir detayı atlamadan tüm içerikler fotoğrafta bulunuyor. Derinlik kamerası da portreler için güzel bir bokeh efekti sağlıyor.

Yapay zekalı portre rengi, video bokeh ve video düzenleme modlarıyla kullanıcıların yaratıcılıkları, keyifli bir biçimde açığa çıkıyor.

Mükemmel kullanım deneyimi

TCL 10 SE, pek çok işi aynı anda süratli bir biçimde halletmesini sağlayan 2.0GHz sekiz çekirdekli mobil platformla günlük kullanımda yüksek performans sunuyor. 128GB’lık büyük hafızayla da tüm resimler, videolar, müzikler ve dosyalar da cihazın içine depolanabiliyor ve her an ulaşabilir oluyor.

4000mAh büyük batarya da tüm gün süresince tekrar şarj etmek gerekmeden TCL 10 SE’ye güç veriyor. Şarj gerektiğinde de 15W süratli şarj donanımı de bataryanın kısa zamanda tamamen dolmasını sağlıyor. TCL 10 SE, içinde barındırdığı On-The-Go ters şarj donanımıyle ihtiyaç halinde kullanıcı nerede olursa olsun, diğer cihazın gücünden yararlanmasını sağlıyor.

Bunun yanı sıra Süper Bluetooth donanımı de aynı anda pek çok cihaza bağlanarak ses deneyimini yükseltiyor. TCL 10 SE, bu özellikle 4 adede kadar Bluetooth hoparlöre yahut Bluetooth kulaklıklara bağlanabiliyor.

Kullanıcılar özel Google Assistant tuşu ve akıllı güvenlik donanımlarıyla birçok imkana enerji harcamadan erişebiliyor. Erişilebilen imkanlar arasında işlerin yapılması, yön bulma, akıllı tavsiyeler, surat yahut cihazın arkasındaki parmak izi okuyucu sensörle mobil cihazı açma gibi özellikler aracılığıyla TCL 10 SE, kullanıcıların günlük yaşamdaki en büyük yardımcısı oluyor.

Yumuşak ve pürüzsüz tasarım

TCL 10 SE, yumuşak ve pürüzsüz bir tasarım ve doku sunuyor. Her yerinden gözalıcılık sunan kasası, çift taraflı ve eğimli 2.5D ön camı da kullanıcıların cihazı kolay bir biçimde tutabilmesini sağlıyor. Muhteşem hizalanmış simetrik detayların yanı sıra ilgi çekici mat ve gözalıcı kaplama, buzullardan ilham alan holografik bir etki yaratıyor.

Ayrıca Bakınız.  2021 WordPress'te Elasticsearch Nasıl Yapılandırılır?

TCL 10 SE Fiyatı Ne Kadar?

Tavsiye edilen satış fiyatı 2.499 TL olan TCL 10 SE, Kar Gümüşü ve Buz Siyahı renk alternatiflerine sahip.


Cevap bırakın