Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor, Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? TRT 1 Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor?, Televizyon dizisi ve filmleri severler için Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? TRT 1 Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor? başlığı altında sorunuza yanıt verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlayacak? TRT 1 Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor? arayışınızı yazımızın detayında yanıtlamaya çalıştık.

TRT 1 Teşkilat Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

TRT 1’de yayına giren fragmanıyla seyircide merak uyandıran Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor? Teşkilat dizisi hangi gün, saat kaçta ekranlara gelecek? İşte cevabı…

‘Teşkilat’ dizisiyle, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın sır gibi gizli tutulan ve kale adıyla bilinen kampüsünden görüntüler ilk kez ekranda yayınlanacak. MİT’in görev uygulama teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler ve İHA/SİHA teknolojisindeki son gelişmeler de bu dizi ile seyirciyle bir araya gelecek.

TEŞKİLAT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

  • İzleyecinin heyecanla beklediği ‘Teşkilat’ dizisi, 7 Mart 2021 Pazar günü TRT 1’de ekranlara gelecek.

TEŞKİLAT DİZİSİ TANITIM VİDEOSU

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/KR8EPoPBlKM?modestbranding=0&;rel=0&;showinfo=0;autohide=1;frameborder=0″ width=”702″ height=”395″ allowfullscreen=”allowfullscreen”]

TEŞKİLAT DİZİSİ BAŞROL OYUNCULARI

Başrollerinde:

  • Çağlar Ertuğrul,
  • Deniz Baysal Yurtçu,
  • Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu,
  • Ezgi Şenler, Mehmet Usta,
  • Tuncer Salman,
  • Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in olduğu ‘Teşkilat’ın ilk tanıtımı, diziye dair merakı arttırarak kısa bir sürede büyük ilgi gördü.

TEŞKİLAT DİZİSİNİN KONUSU

‘Teşkilat’, ülkesi için kendi yaşamları boyunca vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken zorlu bir görevi kabullenerek, kelimenin tam anlamıyla “yer altına” inen ‘yedi vatan sevdalısının’ savaşını, fedakarlıklarını, adanmışlıklarını ekrana getirecek.

Ayrıca Bakınız.  Sol Yanım Dizi Müzikleri ve Şarkıları

Başkent’te uzun süredir ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor

Teşkilat dizisinde, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın müthiş tecrübeleri bir senaryoya aktarılırken, Türkiye’nin Başkenti Ankara’da uzun süredir ilk kez bu büyüklükte bir prodüksiyonla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek hadiselerina ve gerçek kahramanlarını konu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, arada bir bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

Güçlü kadrosu ve görkemli prodüksiyonu ile heyecanla beklenen ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın bir anlamda perde arkasını gözler önüne serecek olan‘ Teşkilat’, 7 Mart tarihinden bu yana her Pazar günü saat 20.00’de TRT 1’de olacak.

İSİMSİZ KAHRAMANLARIN GERÇEK HİKAYELERİ

Türkiye’nin isimsiz kahramanlarının hikayeleri ilk kez tüm gerçekliği ile ‘Teşkilat’ta ekranda yayınlanacak. Dizinin kahramanlarına hayat verecek olan oyuncular, karakterlerini canlandırmak için derinlemesine araştırmalar yaptılar; gerçek hadiselerin dökümanlarından ve konunun uzman kişilerından eğitim aldılar. Türk milli istihbaratının kuruluşundan bu yana imza attığı müthiş başarıların nefes kesici hikayeleri, ‘Teşkilat’ta gün yüzüne çıkacak.

YEDİ OLAĞANÜSTÜ KAHRAMANIN VATAN SEVDASI EKRANA KİLİTLEYECEK

‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi müthiş kabiliyetli ve korkusuz üyelerinden bir araya gelen çok özel bir ekibinin öyküsünü anlatacak. Ve ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı “ölüm” kararıyla çok konuşulacak!

TEŞKİLAT DİZİSİ KÜNYESİ

Yönetmen : Yağız Alp Akaydın
Yapımcı : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım : TIMS&B Productions
Senaryo : Teşkilat Yazı Grubu
Müzik : Atakan Ilgazdağ
Uygulayıcı Yapımcı : Fatmanur Sevinç
Görüntü Yönetmeni : Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl

Ayrıca Bakınız.  Gönül Dağı dizi konusu ve oyuncu kadrosu

Yayin Tarihi: İlk Bölüm Pazar – 20.00Cevap bırakın