Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Ton sür ton ne demek? En güzel ton sür ton kombinleri

2021 kışının en favori renkleri, kendine yakın renk tonlarıyla yani son senelerin en moda giyim tarzlarından biri olan ton sür tonla kendini göstermeye devam etmekte. Özellikle bej ve kahve tonlarının birleşimini keyifliyken; beklenmedik biçimde ton sür tona adapte olan yılın renkleri de bu moda akıma uyum sağlıyor. Gelin sezonun en kaliteli ton sür ton kombinleri nelerdir, Ton sür ton nedir? Hep beraber görelim…

Ton sür ton giyim son zamanlarda en çok tercih edilen moda akımlarından biri halini aldı. Ton sür ton giyim Moda terimleri sözlüğünde en sık kullanımlarından terimlerinden biri oldu. Kemer, çanta, elbise ve ayakkabıda bir bütün olarak uygulanan ton sür ton, tek bir rengin farklı tonlarının kombininiz üstünde beraber kullanılmasına deniliyor. Aynı zamanda ton sür ton kullanımı kendi içinde ustalık ve maharet gerektiren bir giyim tarzı olarak yerini alıyor. Ton sür ton yani aynı rengin farklı tonlarıyla oluşturacağınız kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken şeylerden biri seçtiğiniz elbiselerin bütün olarak ahenk içinde olması gerektiğidir. Bu trend, aynı rengin aynı tonunu her üründe kullanmak değil; bir rengi farklı tonunu ahenk içinde kullanmakla yakalayabileceğiniz bir moda akımıdır. İşte kışa özel ton sür ton kombin önerileri ve ton sür ton tesettür kombin yapmanın püf noktaları:

KIŞ SEZONUN EN KALİTELİ TON SÜR TON KOMBİNLERİ

Yeşil ve tonları

Mint yeşili, çağla yeşili, yağ yeşili, amber yeşili, asker yeşili ve haki… Yeşilin tüm bu tonlarının bir aradaki uyumunu mükemmel. Özellikle sezonda açık ve soft renklerin bir arada kullanıldığı yeşilin tonlarında ‘mint’ rengi en gözde olabilir. Çağla yeşili kabanla, mint rengi etek, bir ton açığı kazak ve amber yeşili şalla mükemmel bir kombin yapmak mümkün. Yahut Çağla mint hırkasıyla haki pantolon kombiniyle mükemmel bir şıklık elde edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  2021 yılının abiye modelleri görücüye çıktı!

Çabasız şıklık: Mor ve tonları

Mor ve tonların kombinlerken her ne kadar zor olsa da bu sezon bilinen aksine kendine yakın tonlarla bir araya getirdiğinizde ortaya mükemmel görüntüler çıkıyor. Misal verilecek olursa koyu mor bir pileli eteği, lila sweat ile kombinlerken yine bu renkteki şalı kullanmak ya da patlıcan moru bir takımla lila şal ile eşleştirdiğinizde sonuç şahane.

Pembe ve tonları

Tesettürlü bayanların son zamanlarda çok yaptığı ve görünümlerine en yakışan stillerden biri, pembe ile yapılan ton sür ton kombin modelleridir. Soğuk havaların karamsarlığından çıkış yapmanızı sağlayan pudra, şeker pembesi, soft pembeler bir arada bir hayli genç görünüyor.

Naturel Bej ve tonları

Ton sür ton denince ilk akla gelen renklerden biri bej ve tonlarıdır. Bej ve tonları her renkle olan uyumu bu sebeple da birçok kadın tarafından çok seviliyor. Hem şık bir davete hem de sokak stiline uyumuyla baştan aşağı bu rengi kullanmak bir hayli çok keyifli oluyor.

Capcanlı Mavi ve tonları

Bilindik ton sür ton renklerinin aksine mavi ve tonları yeni sezonda en canlı görünümleriyle bu sezonun favorisi olacak. Sezonun favorisi bol bir jean ile buz mavisi trikoyu kombinleyip mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Üzerine indigo rengi capcanlı peluş kabanı ve bebe mavisi bir şalla tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu kombinin altına beyaz postalları giyerek ton sür ton bir uyum yakalamak mümkün.

Kahve Tonları

Kahve tonları bej ile yapılan ton sür ton stilinden biraz farklıdır. Kahve tonlarıyla yapacağınız bu kombinlerde daha çok koyu kahveler, camel, taba, tarçın bazı zaman sarıya kaçan hardal, turuncuya kaçan kiremit, kırmızıya kaçan yanık kına tonları da ekleyip kombinleyebilirsiniz.

Ton sür ton nedir?

Ton sür ton dekorasyon

Ton sur ton ingilizcesi

Ton sür ton tesettür

Ton sür ton renkler

Ton sur ton Fransızca

Ton sür ton Nasıl yazılır?

Ton sür ton makyaj


Cevap bırakın