Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Trafikte Tokat Attığı Kadın Tekvandocu Çıktı!

İstanbul Sarıyer‘de trafikte yol verme münakaşasında bir kadına tokatla vuran adam sert duvara çarptı. Eski tekvandocu olan kadın, adamı fena biçimde dövdü. Vatandaşların araya girmesiyle kavganın büyümesi önlendi. Olay anı bir vatandaşın cep mobil cihazına böyle yansıdı.

KADIN SÜRÜCÜYE TOKAT ATTI

Olay, bir önceki günlerde İstanbul’da meydana geldi. Bir ara sokakta yol tartışması yüzünden bir kadın ve bir erkek sürücü tartışmaya başladı. Söylenen bilgiye göre, kendine yol vermediğini için sinirlenen erkek sürücü aracından inip, kadın sürücüye sinirlenerek tokat attı.

sert duvara ÇARPTI

Eski tekvandocu olan Fatma Z. isimli kadın ise tokat karşısında evvel kendini savundu daha sonra ise yaşlıadamın burnundan tutarak tesiriz hale getirdi. Bu sırada el freni çekilmeyen adamın kullandığı araç ise hareket etti. Aracın hareket etmesi ile paniğe kapılan yaşlıadam, ortalama 2 metre giden aracına hızla binerek el frenini çekti. Kadın ise yaşlıadamın arkasından yumrukları vurmaya devam etti. Bu sırada ikilinin arasına bir genç girerek ayırdı. yaşlıadamın aracına binerek olayın yaşandığı yerden uzaklaşmasının daha sonra kadın da aracına binerek olayın yaşandığı yerden uzaklaştı. Olay anları ise bir vatandaşın cep mobil cihazına an be an yansıdı.

Ayrıca Bakınız.  TikTok ve Influencer Hakkında Merak Edilen Her Şey 2022


Cevap bırakın