Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Twitter Ücretli Mi Oluyor? Türkiye Fiyatı Ne? Blue Nedir? Özellikleri Neler?

Twitter Ücretli Mi Oluyor? Türkiye Fiyatı Ne? Blue nedir?

Twitter dünyanın en çok kullanıcıya sahip mikro blog uygulaması. Milyarlarca kullanıcının yer aldığı twitter günümüzde etki gücüyle artık sadece bir sosyal medya platformu değil. Siyasilerin, ünlülerin, ticari firmaların vb. çok sayıda yapının ve kişinin yer bulmak, görünmek için çaba harcadığı hatta bunun için inanılmaz bütçeler ayırdığı bir alan. Toplumların üzerindeki etkisi ile değerlendirildiğinde de kimileri için tehdit, kimileri için kurtuluş için bir kapı. İşte tam da bu noktada Twitter artık birçok kullanıcı için vazgeçilmez. Etki gücü bu kadar artmışken twitter’dan önemli bir açıklama geldi. Twitter’ın ücretli uygulaması Blue duyuruldu. Böylece Twitter’ın bazı özellikleri ücretli hale geldi. Peki Twitter ücreti nedir? Türkiye Fiyatı Nedir? Twitter Blue Nedir? Twitter Blue Türkiye ücreti nedir? Twitter Blue özellikleri nedir? Twitter Üctretli mi oluyor?

Twitter ücretli mi oldu?

Twitter tüm dünyada ve Türkiye’de “Blue” uygulaması ile ücretli abonelik dönemini başlatıyor. Twitter bütünüyle ücretli bir ürüne dönüşmedi. Sadece duyurduğu “blue” uygulaması ücretli olarak kullanıma sunulacak ve tabi ki bu ücreti ödeyenler ücretsiz Twitter’a göre daha fazla özellikleri kullanabilecek.

Twitter Blue nedir?

Twitter Blue; mikro blog sitesi Twitter’ın ücretli olarak sunduğu uygulamasıdır. Bu uygulama ile ücretsiz sürümden farklı olarak;

  • Gönderilen twitler geri alınabilecek,
  • Geri alınan twitler düzenlenebilecek ve tekrar gönderilebilecek,
  • Okuma modu olarak kullanılabilecek yeni bir “flood” özelliği kullanılabilecek

Twitter Blue Ücreti, Türkiye Ücreti Ne Kadar?

Twitter Blue ürünü için resmi bir ücret açıklaması yapmamasına rağmen Apple Store ve Android Market’ler üzerinde kontrol ettiğinizde ürünün abonelik fiyatı Türkiye satış fiyatının 30.99 TL, Amerika fiyatı 2,99 dolar, Avrupa fiyatı ise 2,99 avrodur.

Ayrıca Bakınız.  Bordan üretilen 10 üründen 4'ü piyasaya sunuldu

 Cevap bırakın