Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Ünlüler Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Ünlüler Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Dünyada ve ülkemizde ünlüler hayatımızda çok önemli bir yere sahip. Bazen bir hayal kahramanı olarak evimizde yer bulurken, bazen kendimizi eşleştirdiğimiz bir karakter, bazen anlatamadıklarımız için bir anlatıcı, bazen yarınlarımız için umut, bazen geleceğe bir ışık ve daha daha sayamadığımız birçok nedenle karşımıza çıkıyor, hayatımızda yer buluyor. Bir de anlatamadıklarımıza söz ve çoğu zaman da müzik oluyor. Son dönemde bunlara ek olarak sosyal medyanın yaygınlaşmasıyla birlikte fenomenler olarak karşımıza çıkıyor.

Hayatımızda bu kadar fazla yer tutan, gündüzlerimizin ve gecelerimizin ortağı olan bu kişileri hepimiz merak ediyoruz. Kimler olduğunu, ne yaptıklarını, nerede doğduklarını, kaç yaşında olduklarını, eşlerini, sevgililerini, doğum tarihlerini, boylarını, kilolarını, giyindikleri kıyafetleri nereden aldıklarını, gelirlerini gibi birçok özellikleri bizim için merak konusu. Tabi bunlarla birlikte bu kadar göz önünde bulunan, şatafatlı kişilerin yaşamlarını nerede sürdürdükleri, nerede oturdukları, nerede yaşıyor, evlerinin nerede oldukları ve hatta komşularının kim olduklarını, evlerinde tercih ettikleri mobilyalarını, boyalarının renklerini merak ediyoruz. Web sitemizde daha önce onlarca ünlünün nerede oturduğu, nerede yaşadığı ve evinin nerede olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise hepsini birlikte sunacağımız bir çalışma yapalım istedik.

Neslihan Atagül Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Neslihan Atagül kimdir? Neslihan Atagül ev adresi, Neslihan Atagül nerede yaşıyor?, Neslihan Atagül istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Neslihan Atagül, Şu sıralarda Sefirin Kızı isimli dizide rol alan ekranlarının sevilen yüzü Neslihan Atagül izleyicisi tarafından oldukça beğenilerek izleniyor. Peki Neslihan Atagül nerede oturuyor?. Peki Neslihan Atagül kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında..

8 Temmuz 2016 tarihinde dünya evine giren Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti Zekeriyaköy’den 8 bin TL’ye ev kiraladı.8 Temmuz 2016 tarihinde evlenen Kadir Doğulu ile Neslihan Atagül çifti Tarabya’daki evlerinden nem sorunu sebebiyle taşındı.
Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre, Son zamanların gözdesi Zekeriyaköy’de 8 bin liraya kiraladıkları villada yaşamaya başlayan ünlü çift, aldıkları bu karardan oldukça tatmin.Oynadığı diziler ve reklam filmleriyle adını duyuran Neslihan Atagül şu sıralar zamanının büyük bölümünü yeni villasının dekorasyonuyla ilgilenerek geçiriyor.

Hazal Kaya Ali Atay Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ile yine oyuncu olan eşi Ali Atay’ın yeni bir ev almak için ayırdıkları bütçe yetersiz kalınca kiracı olmaya devam etme kararı verdiler. Zekeriyaköy’de oturan ünlü çift yeni bir ev alamayınca Beykoz Acarkent’te ev kiralayıp oraya taşındılar.

Ayrıca Bakınız.  Ferdi Tayfur Nerede Oturuyor Evi Nerede Yaşıyor 2021-2022

Ünlü oyuncu Hazal Kaya ile yine kendisi gibi ünlü oyuncu eşi Ali Atay ile yeni bir ev satın alıp kiracılıktan kurtulmak istediler ama ayırdıkları bütçe buna yeterli gelmeyince kiracı olmaya devam etme kararı aldılar.

Demet Özdemir Can yaman  Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Can Yaman ve Demet Özdemir’in dizide başlayan aşkları gerçek hayata yansımıştı. Ünlü çift, Etiler Ulus’ta aynı evde yaşıyordu. Aylık 15 bin lira kira veren ve Boğaz manzaralı evde oturan çifte, ev sahibinden kötü haber geldi.

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre, ünlü çiftin oturduğu ev, ev sahibi tarafından satışa çıkarmış.Çift, evi almak istemiş ancak fiyatı duyunca vazgeçmişler. 5 milyon liraya satışa çıkan eve birçok kişi talip olmuş.Satış yakında gerçekleşirse Demet Özdemir ve Can Yaman, uzun süredir oturdukları evden çıkmak zorunda kalacaklar.

Cemal Can Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir’de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul’da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul’a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Şimdilerde dj’lik yapan Canseven, Survivor yarışmasından önce hiçbir TV programında görülmedi.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür.

Cemal Can Canseven, şu anda Instagram’da 1.2 milyon takipçisi bulunuyor.

Serenay Sarıkaya Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Serenay Sarıkaya Zincirlikuyu’dan 3 milyon TL’ye ev aldı!

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya lüks bir rezidanstan ev aldı. Sarıkaya, Asena Atalay’a komşu oldu. Daha önce sevgilisiyle Arnavutköy’de yaşayan ünlü oyuncu, Zincirlikuyu’daki lüks dairesine taşındı.

Eda Ece Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Etiler’den Ulus’a taşınan Eda Ece, burada kiraladığı daireyi satın almaya karar verdi. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; güzel oyuncu Allan Hakko, Mustafa Sandal, Osman Çarmıklı ve Yasemin Aloğlu gibi isimlerle komşu oldu.

Siteyi, nezihliği, çeşitli sporların yapılabildiği kulübü ve concierge hizmetiyle çok beğenen güzel oyuncu, oturduğu dairenin sahibi oldu.

Rol aldığı diziyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Eda Ece böylelikle gayrimenkul yatırımı yapmış oldu.

Alp Navruz Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Sevilen oyuncu Alp Navruz hakkında merak edilen ; Aslen nereli? Kaç Yaşında? Evli mi? Burcu ne? Kilosu Kaç? Oyunculuk kariyeri ve herşey bu biyografide

2 Şubat 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk hayatına ilkokula giderken kendi yazdığı bir tiyatro oyununda oynayarak başladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili Edebiyatı bölümünden mezundur. Kariyer hayatına modellik yaparak başlayan Alp, aynı zamanda kaliteli şiirler ve öyküler yazmaktadır.

Yakışıklı oyuncu oyunculuk hayatında nirvanaya ulaşmış durumda. İlgi görmek, olumlu yorum almaktan hoşlansa da şımartılmayı çok seven birine benziyor. Duygularını direkt yaşayan bir insandır. Dış görünüşüne olduğundan fazla önem veren bir oyuncudur. Alp’e göre dış görünüş ilk intibadır. Bir gülüş, bir bakış insanı ilk anda etkileyebilir ama beş dakika sonra o insanla konuşmayacak durumda olunabilirmiş. Hayatında biri varsa başkasıyla ilgilenmeyen yakışıklı oyuncu kıskançlığa tahammül edemiyormuş.
185 boylarında, 80 kilo civarındadır. Gözleri kahverengidir. Bir erkek, bir kız kardeşi vardır. Yüzme ve okçuluk sporlarıyla yakından ilgilidir. Tiyatro konusunda, Altan Erkekli ve Cihan Ünal gibi usta isimlerden dersler alarak kendini geliştirmiştir.

Ayrıca Bakınız.  Dilan Çiçek Deniz kimdir? Nerede oturuyor?

Oktay Kaynarca Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Oktay Kaynarca kimdir? Oktay Kaynarca ev adresiOktay Kaynarca nerede yaşıyor?, Oktay Kaynarca istanbul’un neresinde oturuyor? diye merak ediyorsanız eğer hemen cevap verelim.. Oktay Kaynarca, şimdilerde ATV ekranlarının reyting rekoru Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin başrol oyuncusudur.. Peki Oktay Kaynarca kaç yaşında? tüm bunlar hakkında size detaylı bilgi yazımızın açıklama kısmında.. Oktay kaynarca Kurtlar Vadisi dizisi ile de bir çok hayran kitlesi olan oyuncu EDHO dizisi ile de kendini fazlası ile sevdirmeye devam ediyor.
27 Ocak 1965 Malatya doğumlu 55 yaşındadır.

Ünlü Oyuncu Oktay Kaynarca son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı Bebek’ten taşınma kararı aldı. Kaynarca yıllardır yaşadığı semtten neden taşınma kararı aldı?

2009 senesinden bu yana İstanbul gece yaşamının önemli noktalarından biri olan Bebek’te ikamet eden oyuncu, son günlerde yaşadığı olaylardan dolayı taşınma kararı aldı.

Bebek’te sık sık sevgilisi Deniz Çakır ile gazetecilere yakalanan Kaynarca, geçtiğimiz ay da gizemli bir kadınla görüntülenmiş ve o panikle bir muhabiri ezmişti. Bu yaşananlardan sonra ünlü oyuncu, sevgilisinin de onayıyla Bebek’ten ayrılmaya karar verdi.

Kaynarca şu sıralar Emirgan ve Tarabya hattında ev arıyor. Ünlü oyuncu bir önceki günlerde yine sevgilisi Deniz Çakır ile nesnellere takılmış, “Sizin yüzünüzden Bebek’i terk edeceğim” diyerek gazetecilere isyan etmişti.

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal’la 2016 yılında hayatlarını birleştirdikten sonra çift ev olarak boğaz manzaralı bir villa tercih ettiler. Kerem Deren ile eşi Pınar Bulut’un Emirgan’daki Boğaz manzaralı iki katlı evine taşınacak. Villanın en önemli özelliği ise çok geniş bir bahçesinin olması. Yaşantılarının büyük bir bölümünü İstanbul’da sürdüren ünlü çift gayrimenkul yatırımlarını İstanbul’la sınırlandırmıyor. Bir Amerika seyahatlerinde Miami’de Fisher adasını keşfediyorlar. İstanbul’da da sakin bir yaşantıyı tercih eden çift Amerika’da da benzer bir tercihte bulunuyor ve araçla ulaşımı olmayan Fisher adasından villa satın aldı. Yaklaşık 2 milyon dolara mal olan

Delimine Fester Abdü Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Abdü, 1 Ocak 1994 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Yılmaz, Türkiye Kano milli takımı lisanslı sporcusudur ve çeşitli kulüplerde yarışmalarda derece elde etmiştir.

Deli Mi Ne? kanalı Yılmaz tarafından Nisan 2017’de kuruldu. 2018 yılında Yılmaz’ın pembe topuklu ayakkabı ile koşu yarışına katılması ve Çanakkale Savaşı’nda batmış Majestik adlı gemi enkazına dalış gerçekleştirmesi dikkat çekti. Abdü’nün boyu 1,69’dur.

Ayrıca Bakınız.  Eser Yenenler'in evi nerede? Nerede oturuyor?

Doğa Rutkay Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Oyuncu Doğa Rutkay ile Kerimcan Kamal 2 yıl önce hayatlarını birleştirmişti. Çiftin, Çeşme Alaçatı’da yaptırdıkları yazlık görenleri büyülüyor.

300 metrekarelik villa, köy evinden ilham alınıp tasarlanmış. Alt katta salona açılan geniş bir mutfak ve misafir odası var.

Üst katta 3 yatak odası ve 2 banyo yer alıyor. Doğa Rutkay, “Dekorasyonu 10 gün içinde bitirdim. Eşim gözlerine inanamadı.

Evimiz de bizim gibi renkli ve eğlenceli’ dedi.

Yazı Alaçatı’da geçiren Doğa Rutkay’ın evi görenleri büyülüyor.

Emel Sayın Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

1926’da Türkiye’ye gelen muhacir ailenin dört kız çocuğundan en büyüğüdür. Babasının Toprak Mahsulleri Ofisinde Tekel baş memuru olarak görev yaptığı Şarkışla, Sivas’ta 20 Kasım’da dünyaya geldi.

Müzik kariyerine küçük yaşlarda adım atar ve ilk olarak 13 yaşında Arif Sami Toker’den müzik dersleri almaya başlar. Toker’in yetiştirdiği en ünlü ve yetenekli sanatçı olarak kabul edilir.[kaynak belirtilmeli] Üç yıl Münir Nurettin Selçuk’tan ders alarak müzik eğitimine devam eder. Uzunköprü’de Gazi Turhan Bey Ortaokulu ve Çapa Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra üç yıl süresince İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Beşiktaş Şan Bölümü’nde Fransa’da zamanında Münir Nurettin Selçuk’a da hocalık yapmış olan şan hocası Alis Rosenthal’dan dersler alır. Yine aynı dönem arkadaşları Mine Mater, Erkin Koray ile birlikte Muhittin Sadak’tan da solfej dersleri alır. Bu arada Hürriyet Haber Ajansı’nın açtığı yarışmada Münir Nurettin Selçuk’a ait klasik bir eser okuyarak ‘Ses Kraliçesi’ seçilir.

Emel Sayın, henüz 17 yaşındayken Ankara Gençlik Parkı’nda Necdet Yazar’ın gazinosunda ilk defa sahneye çıktı. 1963 yılında Ankara Radyosu’na sınavla solist olarak girdi ve yaklaşık yedi yıl hizmet verdi. Ankara seyircisi karşısında sahne tecrübesi kazanan sanatçı, Egemen Bostancı’nın teklifiyle İstanbul müzik piyasasına transfer oldu ve Lalezâr Gazinosu’nda assolist olarak sahne almaya başladı. Bu arada İstanbul Radyosu’na geçti ve İstanbul’a yerleşti. İstanbul’a gidişiyle yoğun bir çalışma dönemine giren Emel Sayın pek çok müzik albümünün yanı sıra sinema filmlerinde de rol aldı. İstanbul’a gidişiyle ilk stüdyo albüm çalışması Sus Sus Sus’a imza atarak sanat kariyerini başlatan sanatçı aynı yıl Gel Gel Gele ve Doyamadım Sana çalışmalarına 1971 yılı içerisinde imza atarak sanat kariyerine iki teklikten oluşan üç ayrı plak çalışması ile giriş yapan Emel Sayın’ ın ilk plak çalışmasında yer verdiği şarkı başrollerini Hülya Koçyiğit ve Erol Büyükburç’un paylaştığı 1968 yapımlı “Sus Sus Kimseler Duymasın” isimli filme ismini veren şarkıda film müziği olarak yer almıştır.

Sanatçı 1972 yılında Son On Yılın En Sevilen On Şarkısı adında on Türk sanat müziği şarkısından oluşan albümünü çıkarmış, albüm 100 bine yakın satarak rekor kırmıştır.[1] Yine bu albümde yer alan şarkı çeşitli Türk filmlerinin film müziği olma özelliği de göstermektedir. İstanbul Plak’tan çıkmış ve ön kapağında sanatçıya ait bir resim adının da yazılı olduğu albüm kırmızı renkli fon kapağıyla yayınlanmıştır. 1973 yılında Emel Sayın 73[2] ve sonraki sene yılında ise Emel Sayın 74 müzik albümü yayınlandı. Modern Folk Üçlüsü ile Hasan Cihat Örter’in düzenlemelerini yaptığı “İstanbul Şarkıları” adlı müzikal çalışmada bulundu, Yapı Kredi Bankası destekli albüm çalışması yaptı.[3]

Can Yaman Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Bir süredir İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu Can Yaman sevgilisi ile birlikte İtalya’da yeni evine taşındı.

Erkenci Kuş dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Can Yaman, bir süredir İtalya’nın ünlü spor spikerlerinden Diletta Leotta ile aşk yaşıyor. Hürriyet’te yer alan habere göre; ünlü oyuncu İtalyan sevgilisine evlilik teklifi etmiş ve “evet” yanıtını almıştı.

Evlilik yolunda olan çift bu yolda ilk adımı atarak aynı evde yaşamaya başladı. Çift İtalya’da yeni evlerine yerleşerek bu evden ilk pozlarını da sosyal medya üzerinden paylaştı.Cevap bırakın