Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Vestel Klima Kumanda Kullanımı

Yaz aylarının gelmesiyle artan sıcaklar bizleri oldukça bunaltır bir hale getiriyor. Evinizde VESTEL bir klimanız var veya yeni bir Vestel Klima alıp kullanmakta baya zorlanıyorsanız işte size çok yararlı olucak Vestel kumanda kullanımı hakkındaki bilgilendirme yazımızı sonuna kadar gözatmalısınız. Vestel Klima kumanda işaretleri resimli anlatımımızla yazımızın detayında belirttik. Klimayı uzaktan kumandanızla gereksinimlerinize uygun biçimde faydalanabilirsiniz. Sinyal gönderme bölümü, sinyal mesafesi ortalama 6 metre sinyal alındığında iç üniteden bip sesi kulağınıza gelir.
Çalıştırmadan evvel, güç kaynağı fişini güç prizine takın ve/yahut şalteri açın. Pillerin kutuplarının doğru olduğundan emin olun. İyi performans elde etmek ve güç tüketimini azaltmak için filtreyi düzenli olarak temizleyin. Kirli filtreler, klimada yoğunlaşmaya ve sonuç olarak küf gibi mantarların oluşmasına neden olur. Bu nedenle hava filtrelerinin 2 haftada bir temizlenmesi tavsiye edilir.
VESTEL KLİMA SEMBOLLERİ VE ANLAMLARI
ARÇELİK KUMANDA SEMBOLLERİ VE ANLAMLARI
Ayrıca Bakınız.  Rüyada birinin seccade verdiğini görmek ne anlama gelir?


Cevap bırakın