Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Vodafone, Dijital SIM Kart eSIM’i Tanıttı!

Türkiye’nin dijitalleşmesine önderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, kullanıcılarına en kaliteli dijital deneyimi sunma hedefiyle …

Vodafone, Dijital SIM Kart eSIM’i Tanıttı!

Türkiye’nin dijitalleşmesine önderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, kullanıcılarına en kaliteli dijital deneyimi sunma hedefiyle hayata geçirdiği ürün ve hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Vodafone, mobil cihazlardaki tamamen yerli üretim yeni nesil dijital SIM kart eSIM’i faturalı ve faturasız tüm kişisel kullanıcılarının hizmetine sundu. Fiziksel SIM kartların yerine geçecek olan eSIM, uzaktan yönetilebilen ve programlanabilen teknolojisiyle Vodafone kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak. Vodafone müşterileri, eSIM destekli mobil cihazları için mevcut SIM kartlarını eSIM ile değiştirebilecekleri gibi, yeni numara ya da hat taşıma işlemlerinde yeni SIM’lerini eSIM olarak tercih edebilecekler.

Engin Aksoy: “eSIM, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak”

Bir “teknoloji iletişimi firması” olarak kullanıcılarının dijitalleşmesine önem verdiklerini söyleyen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları belirtti:

“Vodafone olarak, en mühim evvelliklerimizden biri de dijital bir marka olmak. Her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda müşterilerimizin dijital yol dostu olmayı planlıyoruz. Onların gereksinimini anlayan ve hayatlarını kolaylaştıran dijital çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Faturalı ve faturasız tüm kişisel müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz, tamamen yerli üretim yeni nesil dijital SIM kart eSIM ile mobil cihazlar artık fiziksel bir SIM karta gerek kalmadan kullanılabilecek. Müşterilerimiz, eSIM destekli mobil cihazları için mevcut SIM kartlarını eSIM ile değiştirebilecekleri gibi yeni numara ya da hat taşıma işlemlerinde yeni SIM’lerini eSIM olarak tercih edebilecekler. BTK düzenlemelerine uygun olarak geliştirdiğimiz ve tamamen dijital olarak çalışan eSIM teknolojisiyle müşterilerimize daha esnek, daha güvenli ve daha çevreci bir çözüm paylaşıyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizi geleceğin heyecan verici dünyasına hazırlayacak bunun yanısıralıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Hayatı kolaylaştırıyor

Fiziksel SIM karta ihtiyacı ortadan kaldıran eSIM, çalınma ya da kaybolma riski olmadığı için daha güvenli kullanım imkânı sunuyor. Kullanıcılar, biri nano SIM kart, diğeri eSIM olmak üzere aktif olarak iki SIM kart kullanabiliyor. Bunun yanısıra, pek çok eSIM profili yükleyerek, özellikle yurtdışı gezilerinde SIM kart takıp çıkarmak yerine mobil cihazlarında aktif olmasını talep ettikleri hücresel planı seçebiliyorlar. Tamamen dijital olan eSIM, çkainatin muhafaza edilmesina da katkı sağlıyor.

Ek ücret alınmıyor

Kullanıcıların eSIM teknolojisinden yararlanabilmek için eSIM destekleyen bir mobil cihaza sahip olmaları gerekiyor. eSIM destekli tüm mobil cihaz markalarıyla çalışmaya hazır olan Vodafone, bu modellerin sayısı arttıkça hizmetin erişimini de genişletmeyi planlıyor. eSIM almak isteyen müşterilerin Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri yeterli oluyor. eSIM işlemleri için herhangi bir ek ücret talep edilmiyor.

eSIM destekli mobil cihaz modelleri için vodafone.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ