Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Vodafone Sınırsız WhatsApp Kampanyası!

Türkiye’nin dijitalleşmesine önderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, kullanıcılarına En kaliteli dijital deneyimi sunmaya devam etmekte. Yatırımlarının %99’unu teknoloji yatırımlarına ayıran Vodafone, Temmuz 2020 verilerine dayanılarak yapılan ölçümlerde 1 Mbps ve üzeri örneklemler referans alınarak 4.5G’de %99,6 oranında kesintisiz veri indirme hızı sunan operatör oldu. Bu kapsamda yeni bir kampanya da başlatan Vodafone, tüm faturalı kişisel kullanıcılarına 1 ay, faturasız kişisel kullanıcılarına de 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı armağan edecek. Vodafone, kampanyanın tanıtımı için gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen bir reklam filmi de hazırladı.

Yeni kampanyayı değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları belirtti:

Salgın süreci, altyapının önemini bir kez daha ortaya koydu. Milyonlarca insanın yaşama ve çalışma biçimlerini değiştirmesiyle beraber Aslını söylemek gerekirse birbirimizle bağlantıda olmanın ve ötürüsıyla altyapının ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu zamanda mobil trafikte %10, sabitte %60’a varan artışlar gözlemledik. Altyapımızı da bu artışlara hazırlayarak kesintisiz iletişim için kapasite artırımları yaptık. bununla beraber, yine Temmuz 2020 verilerine göre yükselen data trafiğine rağmen 4.5G ortalama hızımızı son 6 ayda %20 artırmayı başardık. aynı zamanda, 1 Mbps ve üzeri örneklemler referans alınarak 4.5G’de %99,6 oranında kesintisiz internet deneyimi sunan operatör olduk. Bu kapsamda, bir kampanya da başlattık; faturalı kişisel müşterilerimize 1 ay, faturasız kişisel müşterilerimize de 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımını ücretsiz paylaşıyoruz. Kampanya zamanınce WhatsApp üstünden yapılan iletilaşma, sesli ve görüntülü konuşmalar müşterilerimizin internetinden yemeyecek. Vodafone Supernet 4.5G ile müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Yanımda üstünden yararlanılabilecek

Vodafone’un yeni kampanyası 20 Ağustos – 20 Eylül tarihleri içinde geçerli olacak. Vodafone’un tüm kişisel müşterileri bu tarihler içinde kampanya kullanım haklarını Vodafone Yanımda uygulaması üstünden aktif hale getirebilecek.

Ayrıca Bakınız.  Doğu Ekspresinden bilet nasıl alınır?

Reklam filmi de hazırlandı

Vodafone, yeni kampanyanın tanıtımı için bir reklam filmi de hazırladı. Team Red imzası taşıyan, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen reklam filminde, Vodafone’un sunduğu kesintisiz internet deneyimiyle hayallerini gerçeğe dönüştüren bir aktif üyenin hikayesi anlatılıyor. Filmde, “Siz hayallerinizin peşinden giderken Vodafone Supernet 4.5G, kesintisiz internetiyle her adımda yanınızda” iletiı veriliyor.

Filmi izlemek için: https://youtu.be/NVOr16Tv1IgCevap bırakın