Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Volvo’dan Kullanıcılarına Yeni “Kaza Uygulaması”

Bir araba kazası içinde bulunmak hoş bir olay değil. Lakin Volvo, bu talihsiz tecrübeleri daha kolay baş edilebilir hale getirmek için artık …

Volvo’dan Kullanıcılarına Yeni “Kaza Uygulaması”

Bir araba kazası içinde bulunmak hoş bir olay değil. Lakin Volvo, bu talihsiz tecrübeleri daha kolay baş edilebilir hale getirmek için artık yanınızda. şirketin yeni paylaştığı mobil uygulama Car Accident Advisor (Araba Kaza Danışmanı) bir kaza halinde uymanız gerekenler için size klavuzluk ediyor.

Volvo müşteri temsilcisine yaralanıp yaralanmadığınızı yahut acil yardıma ihtiyaç olup olmadığını haber ettikten sonra, mobil cihazınuza gelen bir ileti sizi hizmete bağlıyor. ardından uygulama, zararın resimlenmesi, kaza hakkında notların alınması ve kazaya müdahil olan diğer arabaların bilgilerinin alınması gibi yapılması gerekenler hakkında Sıra sıra size rehberlik ediyor.

Ardından bütün bu veriler nizami bir biçimde paketlenerek direkt olarak sigortacınıza gönderiliyor ve işlemlerinizin süratli ve kolay bir biçimde yapılmasına olanak veriyor. bunun yanısıra hizmet, Volvo tarafından onaylanmış tamir merkezlerini bulmanıza da faydalı oluyor ve bazı zaman arabanızı bu tesislere taşımanıza yardımcı olabiliyor.

Volvo, “2015.5” model yılı sonrasındaki tüm araçlarında Car Accident Advisor’ın çalışacağını söylüyor Lakin eğer arabanız daha eskiyse, Volvo’nun müşteri desteğini arayarak hizmeti kullanmanız muhtemel. Son olarak da bu hizmetin bedava olduğunu belirtmekte yarar var.

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ