Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Yaren Güldiken kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Yaren Güldiken kimdir?, Yaren Güldiken nereli?,
Yaren Güldiken kaç yaşında?, Yaren Güldiken nerede oturuyor?, Yaren Güldiken evi nerede? gibi Yaren Güldiken ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Yaren Güldiken ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Yaren Güldiken kimdir?

Yaren Güldiken , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 01.01.1998 (23 yaşında) da dır. Yeşil boyunda olan Yaren Güldiken , kilosu da Lisans kilogramdır. Yaren Güldiken burcunu merak edenler için altını çizelim ki Yaren Güldiken burcundandır. Öğrenimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlayan Yaren Güldiken , meslek yaşamını ise şuan oyuncu olarak devam ettirmektedir.

Yaren Güldiken Instagram, Yaren Güldiken Twitter, Yaren Güldiken Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yaren Güldiken Nerede yaşıyor?

Yaren Güldiken nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Yaren Güldiken kaç yaşında?

Yaren Güldiken şu an 01.01.1998 (23 yaşında) da dır.

Yaren Güldiken nereli?

Yaren Güldiken Memleketi

Yaren Güldiken ile ilgili merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? Eğitimi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları.

1998 doğumlu olan Yaren Güldiken’in ne yazık ki halen aslen nereli olduğu ve doğum yeri bilgilerine ulaşılamamıştır. Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim gören güzel oyuncu’nun psikoloji eğitimi aldığı belirtiliyor.

Hilal Saral Atölye ve Craft Atölyesi bünyesinde oyunculuk dersleri almıştır. Hasan Güngör Oyunculuk – Menajerlik bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir. En son, Hiç isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Resmi instagram hesabını yarenguldiiken ismi ile kullanmakta, 15bin civarında takipçisi yer alıyor.

Ayrıca Bakınız.  Sedat Peker Evi Nerede? Nerede Yaşıyor? Videoları Nerede Çekiyor Hangi Ülkede

Doğum yılı:

1998

Eğitim yaşamı:

Yeditepe Üniversitesi Pisikoloji
No10Studios
Hilal Saral Atölye
Craft Atölye

Tecrübeleri:

Finansbank ReklamCevap bırakın