Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Yaşı 19 dizisinin konusu nedir?

Hülya avşar’ın yeni dizisi olan Yaşı 19 dizisinin konusu nedir? sorularına yanıt vermek istedik. Yaşı 19 dizisinin konusu Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ, 25 yıl evvel Bir Kadının Anatomisi adlı filmde başrol oynamışlardı. İkili 25 yıl sonra yine birlikte ekranda bulunacak. Gol Film’in yapımcılığını üstüne aldığı Yaşı 19 dizisine dair araştırılanleri sizler için inceledik. Peki Yaşı 19 dizisinin konusu nedir? Yaşı 19 dizisinin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın yapacağı Yaşı 19 dizsinin konusunu ise Sırma Yanık yazdı. Gold Film son olarak Bay Yanlış dizisini ekranlara getirmişti. Koronavirüs sürecinden dolayı uzun bir ara veren yapım firması bomba bir diziyle ekranlara gelmeyi hazırlanıyor. Başrollerinde usta isim Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ın bulunacak. İkili en son 25 yıl evvel Bir Kadının Anatomisi filminde yer almıştı. Lakin ayrı ayrı son olarak ise Hülya Avşar Mükemmel Yüzyıl Kösem Sultan’da yer aldı. Aslantuğ ise Kardeş Çocukları’yla ekrana gelmişti.

YAŞI 19 DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kadrosu yeni tespit edilen dizinin konusu hakkında hala kesin bir açıklama yapılmadı. Lakin Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ın hayranları ikilinin yeniden ekranlarda olmasına sevindi. Şimdiden güçlü olan bu kadronun reytingleri etkileyeceği düşünülüyor.

YAŞI 19 DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Mehmet Aslantuğ ve Hülya Avşar’ın yanı sıra dizi de Deniz Çakır, Fikret Kuşkan ve Tolga Güleç bulunacak.

Ayrıca Bakınız.  Şevval Şahin mayolu pozlarını paylaştı!


Cevap bırakın