Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Zenginlik ve Bol Para İçin Okunacak Dua

Para Duası, Yağmur Gibi Para Yağdıran Dua, Para yağdıran dua denenmiş, Toplu paraya ihtiyacı olanlar için okunacak para duası, Toplu bir paranın gelmesi için okunan etkili dua gibi sizlerin sorularına yanıt bulabileceği zenginlik ve bol para için okunacak dua ile sizlere faydalı bir dua paylaşmak istedik.. Bu duayı okuyan kişi Allah’ın izni ile zenginlik ve bol para ile karşılaşır. Hepimiz zengin olmak ve rahat yaşamak isteriz. Zengin olup sorunsuz bir hayat yaşamayı kim istemez ki. Ama isterken kuldan değil de Allah’tan istemesini bilmeliyiz. Allah’a dua ederek istemeliyiz. Allah dua edenlerin Sürekli yanındadır. Dualarımızı edelim, namazlarımızı kılalım ki ettiğimiz dualarımız da kabul olsun.
Zenginlik ve bol para için dua okumadan evvel uğraştığımız bir işimiz olması gerekir. Çalışmayıp Allah’tan zengin olmak istiyorum diye dua ederseniz bu dua kabul olmayacaktır. Bir şeyleri yoluna koyup daha çok helal rızık istemeliyiz. Bu işyerinde yükselme, bir satış dükkanınız varsa bol müşteriye gibi durumlarda size bol paralar verecek bir duadır. Hiç ummadığınız yerlerden kapılar açılıp dualarınız kabul olacaktır.
Peki zenginlik ve bol para için nasıl dua etmelisiniz. Öncelikle temiz Amerika Birleşik Devletleriestli olmanıza özen gösteriniz. Hayırlı zenginlik ve hayırlı bol kâr elde etmek için her gece yarısı yahut Pazartesi-Perşembe ve Cuma gece yarısı,mümkünse açık havada eller semaya kaldırılırak(100) yahut(196) defa “ Yâ Vehhab celle celalühü” diye okunup,Allahü Teâl’anın geniş rızkından sizde yararlanmak için dua edin. Bu duayı ettikten sonra Allah size hiç beklemediğiniz yerlerden kapılar açacaktır.
Dua asla rastlantı değildir dua zengin de eder fakir de. Dualara inanarak etmemiz lazım. Allah zaten sizin kalbinizden geçeni bilir.
Zenginlik Duası
Bu duayı günde 70 kere okuyan fakirlikten kurtulur zengin olur. bunun yanısıra bu duayı cuma namazından sonra en az üç, ortası beş, yedi, onbir kere okuyabilirsiniz. İşte O Dua;
Allahümme yâ ğaniyyu, yâ hamîîdu, yâ mübdiu, yâ mûîdu, yâ rahîmû, yâ vedûd. Eğninî bi halâlike, an harâmike, ve bi-fadlike ammensivâk.
ZENGİNLİK DUASI ANLAMI:
“Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, Ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven Allah’ım! Beni, helalinle haramından ve fazl-u kereminle, senden başkaların(a muhtaç olmam)dan müstağnî kıl!”
Allah dualarınızı kabul etsin inşallah. Bizlerde size Amin diyerek duanızın kabul olması temennisinde bulunabiliriz.
Ayrıca Bakınız.  Papaz Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Bozulur Diyanet Yapıldığı Nasıl Anlaşılır 2022


Cevap bırakın