Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Zuhal Topal nerede oturuyor? Evi nerede?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu yazımızda bugünlerde Zuhal Topal’la Sofrada yarışması programı ile karşımızda olan hepimizin tanıdığı ve sevdiği Zuhal Topal hakkında bilgi vermek istedik.. Peki Zuhal Topal kimdir?, Zuhal Topal nereli?, Zuhal Topal kaç yaşında?, Zuhal Topal nerede oturuyor?, Zuhal Topal evi nerede? gibi Zuhal Topal ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Zuhal Topal ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Zuhal Topal kimdir?

Zuhal Topal , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 23.09.1976 (44 yaşında) da dır. 1.73 boyunda olan Zuhal Topal , kilosu da 55 kilogramdır. Zuhal Topal burcunu merak edenler için altını çizelim ki Zuhal Topal Terazi burcundandır. Meslek yaşamını ise şuan Oyuncu, Seslendirme Sanatçısı , Sunucu olarak devam ettirmektedir.

Zuhal Topal Instagram, Zuhal Topal Twitter, Zuhal Topal Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Zuhal Topal Nerede yaşıyor?

Zuhal Topal nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Zuhal Topal kaç yaşında?

Zuhal Topal şu an 23.09.1976 (44 yaşında) da dır.

Zuhal Topal nereli?

Zuhal Topal Memleketi İstanbul’dur.

Zuhal Topal uzun süredir ekranlarda sunduğu programlar ile ekran severler aracılığıyla büyük beğeni ile takip edilmektedir. Hakkında ise evli mi? nereli? yaşı, boyu ve daha birden çok soru hayranları aracılığıyla araştırma konusu olmuştur.1976 senesinin haziran ayında dünyaya gözlerini açan ünlü sunucu’nun burcu Terazi’dir. İstanbul’da doğmuştur, fakat baba aracılığıyla aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Boyu 1.73 cm, kilosu ise 55’tir.Henüz ilkokul 1. sınıfta iken okul bayramında tek kişilik kısa bir oyun sergileyerek o zamanda oyunculuğa adım atmıştır diyebiliriz.

Ayrıca Bakınız.  2021 Savaşçı Dizisi Nerede Çekiliyor, Ankarada, Eskişehirde Nerede Çekiliyor

Mimarlık Fakültesi İç Mimari bölümünü elde etmiştir. Lakin yetenek sınavı ile Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünü de kazanmış ve tercih ile ilgili tiyatrodan yana kullanmıştır.

1996’da özel bir Tiyatro’da 2 çocuk oyununda başrol oynamış, 1 sene sonra Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D ekranlarında sunuculuk yapmıştır. Aynı sene yine konservatuvar öğrencisi iken Sevda Kondu isimli dizi’de rol almıştır. Ekran severler aracılığıyla özellikle 2003 senesinde oynadığı Sihirli Annem dizisinde oynadığı Suzan kişiliği ile tanınmıştır. 2004 senesinde ise Yol Palas Cinayeti sinema filminde Sacide’yi canlandırmıştır. Selena dizisinde ise Fitnat Korkmaz kişiliğini canlandırmıştır.

Ekranla ilk tanışması ise 1994 senesinde Kandemir Konduk‘un Palavra Aşklar adlı dizisi ile Show Tv’de gerçekleşmiştir.

Geçmişten günümüze birden çok sinema, dizi ve program sunuculuğu ile kariyerini sürdürmüş en son Fox Tv ekranlarında Zuhal Topal’la İzdivaç programını sunmuştur. Günümüzde ise Fox Tv ekranlarında Zuhal Topal’la Sofrada isimli programı sağlamaktadır.

27 Ağustos 2008 tarihinde müzisyen, şarkıcı Korhan Saygıner ile evlenmiş, bu evliliğinden 1 Kasım 2013 doğumlu Lina isminde bir kızı mevcuttur.

Zuhal Topal sunduğu programları, oynadığı dizi ve sinema filmleri;

Bugüne kadar Hokus Pokus, Film Gibi, İzdivaç, 4/4’lük Kadın, Kazanmak İçin Bir Dakika, Hayata Dair, Cümbür Cemaat adlı programları sunmuştur.

Rol aldığı diziler, Palavra Aşklar, Yazlıkçılar, Çiçek Taksi, Gurbetçiler, Kara Melek, Sevda Kondu, Ruhsar, Dadı, Kurşun Kalem, Zehirli Çiçek, Ev Hali, Lahmacun ve Pizza, Çekirdek Aile, Sihirli Annem, El Bebek Gül Bebek, Haylaz Babam, Selena, Tarık ve Diğerleri, Tutkunum Sana, Komedi Türk, Geniş Aile, Papatyam, Avrupa Avrupa.

Rol aldığı sinema filmleri ise Yol Palas Cinayeti, Kirpi, Deli Deli Olma ve The Yetimler.

Ayrıca Yapı Kredi, Molped, McDonalds, Brilliant, Şen Piliç ve Calgon markalarının reklam yüzü olmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Kuruluş Osman nerede çekiliyor?

Zuhal Topal Facebook Hesabı

https://www.facebook.com/zuhaltopalsayginer

https://www.instagram.com/zuhaltopal/

Zuhal Topal Twitter Hesabı

https://www.facebook.com/zuhaltopalsayginer

https://www.instagram.com/zuhaltopal/

Zuhal Topal Instagram Hesabı

https://www.facebook.com/zuhaltopalsayginer1 yorum
  1. […] Zuhal Topal Evi Nerede hakkında detaylı bilgi almak için https://www.bilgekisi.com/zuhal-topal-nerede-oturuyor-evi-nerede.html adresini ziyaret edebilirsiniz. […]

Cevap bırakın