Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

iPhone 12 Pro Max iphone Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apple’ın heyecanla beklenen yeni amiral gemisi mobil cihazları için gün yüzüne çıkan bilgiler artmaya devam etmekte. Cihazın ekranıyla ilgili daha evvel de bazı sızıntılar yaşanmıştı. Lakin bu kez iPhone 12 Pro Max ekran sahip olduğu özellikleri ve görünümü oldukça net bir biçimde yaşandı.

iPhone ekranı tüm detaylarıyla yaşandı!

Daha evvel, tanıtılacağı tarihi ertelenen yeni iPhone hakkında dün önemli bilgiler sızdırıldı. Daha evvel ekran sahip olduğu özellikleri kısmen ortaya çıkan cihazın; hem ekran sahip olduğu özellikleri hem de diğer detaylarından bazı noktalar, Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden aktarıldı.

Yapılan paylaşıma göre iPhone 12 Pro Max ekran sahip olduğu özellikleri büyük ölçüde belirlendi. Cihazın ekranı; 6,7 inç büyüklüğe, 120 Hz tazeleme hızına ve Super Retina olarak isimlendirilen OLED panele sahip olacak. Haptic Touch donanımıne de sahip olan cihazın ekranı, 2788 x 1224 piksel çözünürlükle gelecek. bunun yanısıra iPhone 12 Pro Max ekranında; her inçte kaç piksel olduğunu söyleyen ppi değeri de 458 oldu.

Canlı görüntülenen ve ekran sahip olduğu özellikleri sızdırılan cihazın batarya ve bazı kamera detayları da su üstüne çıktı. Cihazda, LiDAR sensörünün evvelki nesilde olduğu gibi yine karşımıza çıkacağını ve gece modu için de kullanılabileceğini göze çarpıyor. Lakin kamera tarafında öne çıkan özellik 4K çözünürlüğünde 120 FPS ve 240 FPS ağır çekim yapabilme olanağı oluyor. Cihazın batarya tarafına gelirsek, kapasitesi hala bilinmiyor Lakin 20W süratli şarj desteğine sahip olacağı yaşandı. Bu bilgilerin yer aldığı paylaşımı da buradan görebilirsiniz.

Apple’ın iPhone 12 serisi telefonlarını Aralık ayından önce Türkiye’ye getirmesi beklenmiyor.

Ayrıca Bakınız.  OPPO Reno3 incelemesi ve Özellikleri


Cevap bırakın