Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İnstagram da beni takip etmeyenler nasıl bulunur?

Instagram uygulamasında takibi bırakma, son zamanda birçok kişi tarafından araştırılmaya başlandı. sosyal paylaşım sitesi uygulamalarından Sosyal paylaşım sitesi Twitter gibi bazı uygulamalar sizin takip ettiğiniz bir hesabın sizi dikkatinizi verip etmediğini size doğrudan bildiriyor ama ınstagram bunu direk görme olanağı vermiyor. Peki Instagram’da beni takip etmeyen nasıl bulunur, takipten çıkaranlar nasıl bulunur? İşte yanıtlar:

sosyal paylaşım sitesi uygulamalarının yaşamımızdaki son zamanlarda yaşamımızın bir parçası haline geldi. sosyal paylaşım sitesi uygulamalarının herkes tarafından sıklıkla kullanılmaya başlamasının sonrasında ‘takipçi’ kelimesini çok fazla önemsenmeye başlandı. Bütün kullanıcıların saatlerce zaman geçirdiği uygulamalarda kendilerini takip etmeyenleri bilmek yahut onları takipten çıkarmak için uygulamalardaki özellikler araştırılıyor. Instagram uygulaması takibi bırakanları bilgisini vermiyor. sosyal paylaşım sitesi uygulamalarını çok sık kullananlar takibi bırakanları, geri takip etmeyenleri öğrenmek istiyor. Peki Instagram’da takipten çıkanlar nasıl anlaşılır? İşte detaylar:

İNSTAGRAM TAKİP ETMEYENLER

Kullandığınız telefon donanımıne göre farklı metodları olan Instagram’da takip etmeyenleri bulabileceğiniz birkaç yöntem bulunuyor. mobil cihazınuza uygulama indirerek takip etmeyenleri ya da takipten çıkanları öğrenebilirsiniz.Burada dikkat etmeniz gereken en mühim şey bazı zaman kendi kullanıcı bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmak zorunda kalma durumudur. Eğer Instagram’da sizi takip etmeyenleri bulmak istiyorsanız birkaç uygulama sizler için bir araya getirdik.

FOLLOW METER

Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanabildiğimiz bu uygulama, kendi profil kullanıcı hesabınızla ilgili birçok kişisel veriye ulaşmanıza faydalı oluyor. Bu kişisel bilgilerin arasında Aslını söylemek gerekirse yaşamayan takipçiler gibi detaylar da bulunuyor.

Uygulamayı indirip işletim sistemi şeklinde kurduktan sonra Instagram kullanıcı hesabınızı açık halde bulundurmanız gerekir. Daha sonra menüdeki seçenekler üstünden takibi bırakanları, yeni takipçileri, geri takip etmediklerinizi ve diğer pek çok detayı incelemede fırsatı elde edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Arapça - Farsça Kısa Şiirler

FOLLOWERS TRACKER PRO

Followers Tracker Pro, ücret karşılığında hizmet sunan bir uygulamalardan biridir. Follow meter’dan farklı olarak yalnızca iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmakta. Uygulamayı indirdikten sonra bazı ana hizmetlere ücretsiz olarak erişmek mümkün.

Uygulamayı indirip kullanıcı hesabınıza giriş yaptıktan sonra takipçileri, sizi takip etmeyi bırakanları, sizin takibinize takiple karşılık vermeyenleri, silinen beğeni ve yorumları görme şansına sahip olabilirsiniz.

FOLLOW COP

yalnızca Android cihazların kullanabildiği bir uygulama olan Follow Cop, Instagram hesabıyla ilgili bilgilere ulaşmak talep edenler Instagram takıntılı kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Uygulama düzenli kullanım neticesinde sizi takip etmeyi bırakanları size güncel bir biçimde bilgisini paylaşır.

Follow Cop uygulaması aracılığıyla sizi takip etmeyen kullanıcıları öğrenmeniz birlikteinde sahte takipçileri bulmak için de değişik filtreleri deneme şansı elde edebilirsiniz.

İNSTAGRAM TAKİBİ BIRAKANLAR

İnstagramı çok fazla kullananlar bilirler ki, bu uygulamada en mühim şey daha fazla takipçi kazanmaktır. Var olan takipçileri korumak çok önemli olduğu için Instagram da takibi bırakanlar, Instagramda takip etmeyenleri bulma başlığı altında birçok yöntem bulabilirsiniz. Nedeni pek bilinmese de Instagram uygulaması, sizi takibi bırakanların kimler olduğunu bilmenizi istemiyor gibi duruyor.Cevap bırakın