Sol Yanım Serra kim? Sol Yanım Özge Yağız kimdir?

0

Sol Yanım dizisi nde Serra karakteri seyirciler tarafından araştırılan en çok karakterler arasında yer alıyor. Siz değerli okurlarımız için Sol …

Sol Yanım dizisinde Serra karakteri seyirciler tarafından araştırılan en çok karakterler arasında yer alıyor. Siz değerli okurlarımız için Sol Yanım Serra kimdir?, gerçek ismi nedir? Özge Yağız kimdir?, Özge Yağız nereli, Özge Yağız kaç yaşında gibi yaptığınız araştırmalara bu yazımız ile cevağ verelim istedik. Sol Yanım Serra rolünü kim oynuyor? Sol Yanım Serra (Özge Yağız) hangi dizilerde oynadı, Hepsi yazımızın detayında..

SOL YANIM SERRA KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Sol Yanım dizisinde Serra karakterini “Özge Yağız” canlandırmaktadır.

SOL YANIM SERRA KİMDİR?

Özge Yağız, ‘Sol Yanım’daki ‘Serra’ karakteri ve hikayesi ile şimdiden gözleri üstüne topluyor. Varlıklı bir ailede doğan ve bir prenses gibi büyütülen Serra, üniversiteye başladığında ise orta halli bir mahallede; hasta annesinin sorumluluğuyla geçen bir hayat yaşamak zorunda kalır. Onları hayatın bu tarafına savuran kader, şimdi başka rastlantılerle ona yeni başlangıçlar için kapılar açacaktır. Genç yaşta hayatın tüm sorumluluğunu üstlenmiş, lüks bir otelin housekeeping elemanı, bunun yanı sıra nezaketi ve zekasıyla Kuzey Üniversitesi’ne bomba gibi düşen Serra, duru güzelliği ile de dikkat çekecek.

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?

Özge Yağız (26 Eylül 1997, İstanbul), Türk dizi oyuncusu.

Özge Yağız, 10 Nisan 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 senesinde paylaşılan Adını Sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında paylaşılan Yemin dizisinde başrol karakteri Reyhan’a hayat veren Özge, bu diziden sonra Star TV’de yayınlanacak Sol Yanım adlı dizisinin oyuncu kadrosunda kendine yer buldu.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2018 : Adını Sen Koy : Zeliha

2019-2020 : Yemin : Reyhan Tarhun

2020- : Sol Yanım : Serra

Ayrıca Bakınız.  Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

Cevap bırakın