Bilmediğini Bilmek En iyisidir – Bilge Kişi

Akrep Dizisi Merve Kimdir? Nerelidir?

Akrep Dizisi Merve Kimdir? Nerelidir?

Bu makalemizde Akrep dizisi Merve kimdir? sorusuna yanıt vereceğiz. Akrep Merve karakteri ile alakalı bilgiler alacağız. Akrep dizisinde Merve karakterini ve canlandıran oyuncuyu daha yakından tanıyacağız.

Star TV’nin Akrep dizisi televizyona çok süratli bir giriş yaptı. Usta oyuncu Demet Akbağ’ın başrolünde yer aldığı dizi şimdiden kendisine ait bir seyirci kitlesi edindi bile. Biz de Akrep dizisinin karakterlerine yakın zamandan bakmaya devam etmekteyiz.

Akrep Dizisi Merve Kimdir?

Akrep dizisinin başarılı bir dizi olmasının ardındaki önemli sebeplerden biri oyuncu seçimleri gibi duruyor. Karakterler arası ilişkiler, yalanlar ve çatışmaların beraberinde oyunculuklar da dizinin takip edilen bir dizi olmasında etkiliymiş gibi duruyor.

Yalnızca Demet Akbağ’ın Perihan karakteri değil diğer karakterler de büyük ilgi görüyor. Bu karakterlerin başında da genç ve güzel oyuncu Müge Su Şahin’in rol aldığı Merve karakteri geliyor.

Merve, hak ettiği aşkı arayan ve bunu yaşamak için elinden geleni yapan genç bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin başrol karakterlerinden Ferda’nın (Evrim Alasya) kızı, Perihan Emgen’in (Demet Akbağ) torunudur.

Güzelliğiyle dikkat çeken Merve, hırslı ve istediğini elde edebilmek için her şeyi yapabilecek gözü kara bir kız. Narin ve güzel görünümünün altında aslına bakılırsa mücadeleci bir kişiliğe sahip. Aras‘a karşı karşılıksız duygular besliyor.

Merve ne istediğinin ve ne arzuladığının farkında. İzleyiciler de bunu net olarak görüyor. En fazla incelenen nokta ise Merve’nin arzularını gerçekleştirmek uğruna ne kadar ileri gidebileceği ve neleri göze alabileceği.

Hareketleriyle gelecek bölümlerde izleyicinin hem sevgisini hem de nefretini kazanma ihtimali var.

Akrep Merve Gerçekte Kim?


Akrep Dizisi Merve Karakteri
Akrep dizisinde Merve karakterini genç, güzel ve kabiliyetli oyuncu Müge Su Şahin canlandırıyor. Yalnızca yüz güzelliği ile değil mükemmel fiziğiyle de dikkat çeken oyuncu hem erkek hem de kadın hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor. Oynadığı dizilerle sosyal platform aracındaki takipçi ve hayran sayısını da epey arttırmış durumda.

Müge Su Şahin, 12 Haziran 2001 Ankara doğumlu, 20 yaşında. Boyu 173 cm, kilosu ise 60 kg. Kariyerinin daha hala başında olan güzel bir oyuncu Akrep Merve karakteri ile ikinci projesine imza atmış durumda.

Performance School Beştepe Okulları mezunu Müge Su Şahin 1.73 boyunda ve 60 kilo. Tam bir ikizler burcu kadını.

Akrep dizisi Merve karakteri Müge Su Şahin’in rol aldığı hala ikinci yapım olduğunu söylemiştik. Bundan öncekilerde Fox TV’de paylaşılan Bizim Hikâye dizisinde Muazzez diğer ismiyle Muzo rolünde yer almıştı.

Bizim Hikaye dizisindeki sergilediği güçle dikkat çekmişti. O’nun bu performansı Akrep Merve için ilk tercih edilen isim olmasına yol açmış gibi görünüyor.

Aynı ilk dizisinde olduğu gibi Akrep dizisinde de usta oyuncularla çalışıyor ve bu da kendisinin gelişimine büyük fayda sağlıyor. Geleceği hayli gözalıcı bir oyuncu dememiz yanlış olmaz.

Magazin severler için Akrep Merve sevgilisi var mı? sorusunu çok inceledik. Lakin yaptığımız incelemeler sonucu Akrep Merve’nin yani Müge Su Şahin’in sevgilisi olup olmadığı hakkında yeterli bir bilgiye ulaşamadık.

Güzel oyuncuyu yakın zamandan takip etmek isterseniz Müge Su Şahin yani Akrep dizisi Merve İnstagram adresine buradan bakabilirsiniz.

Akrep Dizi Merve (Müge Su Şahin) Künye


Akrep Merve Kim? Gerçek Adı Müge Su Şahin
Kaç Yaşında? 20 Yaş – 12 Haziran 2001
Boyu 173 cm
Kilo 60
Burcu İkizler
Oynadığı Diziler Bizim Hikaye – Muazzez (Muzo)
Sevgilisi Bilinmiyor

Facebook'ta Takip Et

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ