Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Artagan Projesi Nedir? Artagan Ne Anlama Gelir?

Artagan Projesi Nedir? Artagan Ne Anlama Gelir?

İyi Parti Lideri Meral Akşener’in ülkemizin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerinin yer aldığı Artagan Projesini duyurmasıyla birlikte ülkemizde Akşener destekleyicisi yada desteklemeyenlerinin tamamı Artagan Nedir? Artagan Projesi Nedir? konularını merak etmeye ve araştırmaya başladı. Öncelikle yazımıza Artagan kelimesinin Sayın Meral Akşener’in ifadeleriyle etimolojik karşılığını paylaşalım.

Artagan Nedir? Artagan Ne Anlama Gelir?

Artagan: Bolluk ve bereket’ anlamına gelmektedir.

Artagan Projesi Nedir? İyi Parti Artagan Projesi Nedir?

Artagan Projesini İyi Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Türkiye’yi içerisinde bulunduğu ekonomik sorunlardan kurtaracak uygulamaların yer aldığı ve çok kısa bir sürede de ekonomik sorunlarımıza çözüm bulacak, istihdam olanaklarını artıracak ve ülkemize sıcak para akışını sağlayacak bir proje olarak tanımlıyor. Aynı zamanda Artagan Projesinin sihirli bir değnek olmadığını Artagan ile sahip olduğumuz özkaynaklarımızı daha etkili ve verimli kullanma olanağı sunulacağını ifade eden Akşener bu proje ile ülkemizde kamu harcamalarında düzenlemeye gidileceğini belirtiyor.

Artagan Projesinin ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Ayrıca Bakınız.  En İyi E-ticaret Yazılımları 2022


Cevap bırakın