Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Azizler filmi konusu nedir? Azizler filmi oyuncuları

Gençken hayalleri ve idealleri olan Aziz’in zaman geçtikçe hiç birini gerçekleştiremeden bambaşka bir hayat yaşar. Bu da onu içinden çıkmaz bir kaosa sürükler. Zorlu yaşam mücadelesi veren Aziz’in etrafındaki kişilerın ise hayatındaki akışta büyük rolü vardır. Peki Azizler filminin konusu nedir? Azizler filminin tanıtımı yayınladı

Yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin üstüne aldığı Azizler filmin konusunu ise Berkun Oya yazdı. Avrupa Yakası dizisinde gönüllere yerleşen Burhan karakterini oynayan Engin Günaydın, filminde başrol oyuncusu Aziz’i oynuyor. Bunun yanısıra dizi de birbirinden usta isimlerde bulunuyor. Binnur Kaya, Fatih Artman, Bergüzar Korel, Halit Ergenç İrem Sak, Öner Erkan, Gülçin Santırıcıoğlu ve Haluk Bilginer yar alıyor. İlkbaharda başlanılan çekimler tamamlandı ve filmin ilk tanıtımı yayınlandı. Koronavirüsten filmlerin çoğu dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Bundan dolayı Azizler’de Netflix platformunda bulunacak. Lakin tam anlamıyla ne zaman yayınlanacağı açıklanmadı.

AZİZLER FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Zorlu bir hayatı olan Aziz ve onun çevresinde geçen olayları anlatır. Günümüzde çoğu kişinin yaşadığı psikolojik bunalımları yaşayan Aziz, gençken hayalini kurduğu hiç bir hayalini gerçekleştirememiştir. Sevmediği bir işte çalışan Aziz, uzun bir süredir birlikte olduğu kız dostundan ayrılma kararı alır. Lakin bunu nasıl yapacağını bilemez ve yalan atar. Bu yalan ise çiğ gibi büyür. Yalanlar Aziz’in hayatını değiştirir.

AZİZLER FİLMİNİN İLK TANITIMI YAYINLANDI

Ayrıca Bakınız.  Yaşı 19 dizisinin konusu nedir?


Cevap bırakın