Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Masumlar Apartmanı Safiye Ezgi Mola Kimdir – Nerede Yaşıyor – Evi Nerede

Son dönemde TRT dizileri ülkemizde çok geniş bir kitlece takip ediliyor. Bu durum doğal olarak dizilerde oynayan karakterlerin kim olduğunun da merak edilmesine ve çok sıklıkla aranmasına neden oluyor. Bu yazımızda TRT ekranlarında yayınlanan ve çok büyük bir izleyici kitlesine sahip Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola Kimdir? Ezgi Mola Nerede Yaşıyor? Kiminle Evli? Kaç Yaşında? Ezgi Mola evi nerede? sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Masumlar Apartmanı Safiye Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde çekilmez, histerik ve bir o kadar da romantik karakter olan Safiye’yi hepimizin de çok iyi tanıdığı Ezgi Mola Canlandırıyor.

Masumlar Apartmanı Safiye - Ezgi Mola Kimdir
Masumlar Apartmanı Safiye – Ezgi Mola Kimdir

Ezgi Mola Kimdir?

29 Mart 1983 İstanbul doğumlu Ezgi Mola’nın tam adı Mercan Ezgi Mola’dır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise eğitimi devam ederken oyunculuğa olan ilgisini fark eden Ezgi Mola ve ailesi Ezgi Mola’nın oyunculuk eğitimi alması için desteklemiş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne başvuru yapmışlardır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde öğrenim hakkı kazanan Ezgi Mola 4 yıllık bir eğitim hayatından sonra Sanat Merkezi’nden birincilikle mezun olmuştur. Yılmaz Erdoğan’ın öncülüğünü yaptığı Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) Mutfak’a 2005 yılında katılmıştır. Sonrasında Hırsız Polis dizisinde rol almıştır. Bu dizide canlandırdığı saf ve masum kuaför tiplemesiyle ülkemizde büyük bir teveccühle karşılanmış ve beğenilmiştir.

Ezgi Mola Nerede Yaşıyor? Ezgi Mola Evi Nerede?

Ezgi Mola’nın nerede yaşadığına ilişkin editörlerimizin net bilgisi olmamakla birlikte oynadığı son dizi olan Masumlar Apartmanının İstanbulda çekiliyor olması ve birçok sanatçının da İstanbul’da ikamet ettiğini düşünürsek Ezgi Mola ‘da büyük olasılıkla İstanbul’da yaşamaktadır.

Ayrıca Bakınız.  Acun Ilıcalı Evi Nerede Oturuyor Yaşıyor Adresi - 2021

Ezgi Mola Kaç Yaşında?

29 Mart 1983 doğumlu Ezgi Mola 12 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 38 yaşındadır.

Ezgi Mola Evli Mi?

1983 doğumlu ve 38 yaşında olan Ezgi Mola 12 Mayıs 2021 tarihi itibariyle evli değildir. Yani Bekardır.

Ezgi Mola Evi Nerede?

Ezgi Mola İstanbul’da ikamet ediyor. Zorlu çekimlerin ardından kolay ulaşabileceği bir yerde evini tercih eden Ezgi. İstanbul Nişantaşında çok katlı bir binanın en üst katında ikamet ediyor.

 1 yorum
  1. […] Ezgi Mola Nerede Yaşıyor […]

Cevap bırakın