Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Bergüzar Korel Evi Nerede? Nerede Oturuyor? Kimdir? Kaç Yaşında?

Bergüzar Korel Kimdir? Babası Kim?

Bergüzar Korel hepimizin çok yakından tanıdığı, takip ettiği ve sevdiği televizyon ve sinema oyuncusu, ses sanatçısı, reklam oyuncusudur. Bergüzar Korelin Babası Tanju Korel annesi ise Hülya Darcan’dır. Asıl adı ise Bergüzar Gökçe Korel’dir.

Bergüzar Korel Nerede Oturuyor - Yaşıyor
Bergüzar Korel Nerede Oturuyor – Yaşıyor

Bergüzar Korel Kaç Yaşında? Nereli?

Dünyaya 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul Ulus’ta gelmiştir. 6 Haziran 2021 tarihi itibariyle 38 yaşında olan Bergüzar Korel 39 yaşına girecektir. Çocukluk dönemini doğduyu yerde geçiren Bergüzar Korel eğitim hayatının başlangıcı olan ilkokul eğitimini de burada Nilüfer Hatun İlköğretim okulunda tamamladı. Sonrasında ortaokul ve lise eğitimini Yıldız Koleji’nde tamamladı. Üniversite eğitimini ise ülkemizin en iyi konservatuvarlarından birisi olan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Sanatçı kimliğinin yanında spor ile de yakından ilgilenen Bergüzar Korel üniversite eğitiminin öncesinde profesyonel olarak voleybol oynadı.

Bergüzar Korel Kiminle Evli? Hamile Mi? Kaç Çocuğu Var?

Oyuncu Halit Ergenç ile evli olan(200) Bergüzar Korel’in Ali (2010) ve Han (2020) isminde iki erkek çocuk annesidir. Bu yazı kaleme alındığında 3. çocuğuna hamile olan Bergüzar Korel’in 2021 yılında doğum yapması bekleniyor.

Bununla birlikte Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ile çok sayıda projede birlikte rol almıştır. Son dönemde ise televizyon ekranlarında özellikler reklamlarla karşımıza gelen Bergüzar Korel – Halit Ergenç çiftinin rol aldığı reklamlar çiftin evinde çekiliyor. Bu nedenle de çok sayıda kişi tarafından da Bergüzar Korel Evi Nerede? Bergüzar Korel Nerede Yaşıyor? Bergüzar Korel – Halit Ergenç Nerede Yaşıyor? soruları soruluyor ve yanıt aranıyor. Gelin biz de yazımızın bu bölümünde bu sorulara yanıt verelim.

Ayrıca Bakınız.  İsmail Demirci kimdir? Nerede oturuyor?
Bergüzar Korel Eşi Kimdir
Bergüzar Korel Eşi Kimdir

Bergüzar Korel Evi Nerede?

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti İstanbul’un Ulus semtinde yaşıyorlar. Çok yoğun çalışan çift için bu anlamda İstanbul bir tarafıyla da tercihi zorunlu bir yer. Bu koşullar altında yaşam alanlarını iyileştirmek için de mümkün olan en iyi yeri de tercih etmeye çalışan çiftin son dönemde evlerinin kentsel dönüşüme girdiği de biliniyor. Üçüncü çocuklarının dünyaya gelmesini büyük bir sabırsızlıkla bekleyen çift artık geniş bir aile de sayılır. Hal böyle olunca da yaşam alanlarını çocukları için de düzenliyorlar.1 yorum
  1. […] Halit Ergenç Nerede Oturuyor – Yaşıyor  […]

Cevap bırakın