Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

İstanbul’da fotoğraf çekilecek en güzel yerler

İstanbul’da hafta sonu gezileri için tercih edilen birçok mekan, genç çiftlerin düğün resimlerı için düğün mekanları olabilmektedir. Halen havaların dış mekan çekimleri için uygun olduğu bu zamanda, İstanbul’un düğünler resimlerı için en uygun dış mekanlarını biraraya getirdik.

İstanbul’da birçok mekan, fotoğrafçılar tarafından fotoğraf çekimleri için tercih ediliyor. Birçok çift de ya pek bilgileri olmadığından ya da fotoğrafçıya güvendikleri için, herhangi bir mekan önerisinde yer almıyorlar. Oysa İstanbul’da bu amaçla değerlendirilebilecek birçok mekan bulunmaktadır. Fotoğraf çekimleri haricinde günlük geziler için de gidilen bu konumlar içerisinde en çok beğenilen olanları sizler için biraraya getirdik. İşte nişan ve düğün fotoğraf çekimleri için değerlendirebileceğiniz, İstanbul’da fotoğraf çekim mekanları!

İSTANBUL’DA FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ İÇİN KULLANILABİLECEK MEKANLAR

EMİRGAN KORUSU

Renkli laleleri, göleti ve görsel güzellikleriyle ilgi çeken Emirgan Korusu, geniş alanıyla çiftler için en ideal fotoğraf çekim alanlarından birisidir. Sarıyer beldesinde bulunmaktadır. İstanbul Boğazı’nın kıyısında bulunmaktadır.

PRENS ADALARI

Halk arasında direkt Adalar olarak anılan Prens Adaları, Anadolu Yakası’nın güney kıyılarında bulunmaktadır. 9 ayrı kısımdan oluşan bu takım adalar, koşu ve piknik yolları ve kıyı alanlarıyla güzel manzara resimlerı çıkarmaktadır.

YILDIZ PARKI

Beşiktaş deyince akla ilk gelen yerlerden olan Yıldız Parkı göleti, köprüsü, merdivenleri ve tamamen doğal güzellikleriyle çiftlerin nişan ve düğünleri için en çok tercih ettikleri mekanlar arasında yer almaktadır.

OTAĞTEPE TEMA VAKFI PARKI

Fatih Korusu olarak da geçen bu yer, çay bahçesi ve yemek yeme mekanları haricinde merdivenleri, boğaz manzarası ve yeşil alanları ile fotoğrafçıların ilgi alanları arasında bulunmaktadır. Çiftler için ideal mekanlarındandır.

ATATÜRK ARBORETUMU

Sarıyer beldesinde yer alan Atatürk Arboretumu, görsel şölenin en zengin olduğu yerdir. Odunsu bitkilerin yer aldığı bu yerde, köprü ve hemen arkasında yer alan gölet fotoğraf manzaraları için ideal oluyor.

Ayrıca Bakınız.  Ankara Polatlı’da kum fırtınası! İlçe felç oldu!

istanbul’da fotoğraf çekilecek kapalı mekanlar

Belgrad Ormanı dış çekim ücreti

Anadolu Yakası dış çekim mekanları

yağmurlu günler için kapalı dış çekim mekanları?

Silivri dış çekim mekanları

Büyükçekmece dış çekim mekanları

Kilyos dış çekim

Hünkar Suyu Kasrı fotoğraf çekimi giriş ücretiCevap bırakın