Kaz ayağı kırışıklıkları nasıl geçer?

1

Gözlerin dış köşesinde ya da dudak çevresinde oluşan, gülme anında ya da kaşlarınızı çattığınızda yaşanan kaz ayaklarından nasıl …

Gözlerin dış köşesinde ya da dudak çevresinde oluşan, gülme anında ya da kaşlarınızı çattığınızda yaşanan kaz ayaklarından nasıl kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Yaşın ilerlemesi ile ve yapılan mimik hareketleriyle doğrudan bağlantısı olan kaz ayaklarını azaltan bazı zaman ve bazı zaman yok eden tamamen doğal metodları sizler için bir araya getirdik. Kaz ayağı kırışıklıklarını gideren tamamen doğal metodlar nelerdir? İşte kaz ayağı kırışıklıkları nasıl tedavi edileceğinde tavsiye edilen tamamen doğal metodlar!Süt

Sütün içerisinde bol miktarda protein, amino asit ve lipidler bulunmaktadır. Bunlarda kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olan maddelerdir. Yapmanız gereken tek şey pamuk ya da beze biraz süt alıp göz kenarlarına uygulamak. 10-15 dakika kadar sürün. Sütten daha fazla etki almak istiyorsanız içerisine 1 tatlı kaşığı bal yahut badem yapı ekleyebilirsiniz.

Yeşil çay

İçtiğiniz poşet yeşil çayları kesinlikle çöpe atmayın. Demlenmiş yeşil çayın poşet kısmını buz dolabında biraz beklettikten sonra gözlerinizin üzerine koyun. Gözlerin rahatlamasını sağlayan yeşil çay kaz ayaklarının azalmasına yol gösterecektır.

Patates dilimleri

Son zamanlarda popülerlik kazanan patates dilimlerinden özellikle cilt nasıl tedavi edileceğinde kullanılmaya başlandı. Göz çevresinde oluşan kırışıklıklarında giderilmesine yardımcı olan patatesi dlimleyerek gözlerinizin üstünde 10 dakika bekletmeniz kırışıklık tedaviniz için yeterli olacaktır.

Ayrıca Bakınız.  Seks sonrası vajinada neden ağrı olur?

1 yorum
  1. […] Kaz ayağı kırışıklıkları nasıl geçer? […]

Cevap bırakın