Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rıdvan Dilmen neden istifa etti

Rıdvan Dilmen neden istifa etti, Rıdvan Dilmen’den Şok Karar Yorumculuğu Bıraktı, Bu paylaşımımızda siz kıymetli takipçilerimiz için Rıdvan Dilmen’den Şok Karar Yorumculuğu Bıraktı şeklinde yaptıkları arayışlarına yanıt olarak bu yazıyı bir araya getirdik. Makalemizin içinde Rıdvan Dilmen’den Şok Karar Yorumculuğu Bıraktı ile alakalı geniş yanıtları bulacaksınızdır.

Rıdvan Dilmen neden istifa etti?

Fenerbahçe’nin eski milli futbolcusu ve uzun senelerdir NTV kanalında futbol yorumcusu olan Rıdvan Dilmen yorumculık kariyerini noktalığını sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı. Kendisine ve ailesine yapılan saldırının azmettiricisinin kim olduğunu bulduğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, belgelerle her şeyi açık açık göstermektedir dedi.

Rıdvan Dilmen’den Şok Karar Yorumculuğu Bıraktı

ŞEREFLE 43 YIL:
Futbol dünyasına uzun seneler hizmet eden Fenerbahçe’nin eski milli futbolcusu Rıdvan Dilmen, sosyal platform hesabından kariyerine son noktayı koyduğunu içeren bir açıklama yaptı. Açıklamada şerefle 43 yıl hizmet ettiği aktif spor dünyasına veda ettiğini söyleyen Dilmen “43 yıl önce lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Milli Futbolcu – Teknik Direktör – Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci sonlandırıyorum” ifadelerini kullandı.

RIDVAN DİLMEN NTV KARİYERİNE NOKTA KOYDU
Rıdvan Dilmen kelimelerine; “Vicdanen fazla rahatım. Hiçbir şahıs, camia ve kurumla alakalı asla saygısızlığım olmadı. Lakin son haftalarda organize bir biçimde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları gibi kabul etmem olabilecek değildir. Şimdiye kadar olduğu gibi; rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en manalı miras olan DİLMEN soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim. Doğuş Grubu Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm seyircilerimize minnettarım” diyerek kariyerine son verdiğini sevenlerine açıkladı.

Ayrıca Bakınız.  2021 Fenerbahçe Frankfurt UEFA Avrupa Ligi Canlı Şifresiz İzle


Cevap bırakın