Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

2021 Galatasaray Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlemek İçin Ne Gerekli – 2022

2021 Galatasaray Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlemek İçin Ne Gerekli – 2022

Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi ile başladığı Avrupa yolculuğuna 2021 yılında Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda elenmesiyle birlikte UEFA Avrupa Ligi ile devam ediyor. Galatasaray Şampiyonlar Ligi’nden elendikten sonra Avrupa Ligi elemelerine 3. turda dahil olmuş ve devamında play off karşılaşmalarına çıkmıştı. Danimarka’nın Randers takımıyla karşılaşan Galatasaray ilk maçta 1-1 berabere kalmış ve ikinci maçında kendi evinde 2-1’lik skorla rakibini yenerek Avrupa Ligi Gruplarına kalmayı başarmıştı. Bu başarısı ile birlikte 2021 UEFA Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’yle birlikte ülkemizi temsil etmeye hak kazanmış oldu.

Galatasaray 2021 yılına yeni başkanı ile başlamış ve hedefini her yıl olduğu gibi Türkiye ve Avrupa’da şampiyonluk olarak koymuştu. Teknik Direktör Fatih Terim ise kulübün içerisinde bulunduğu ekonomik durum ve halen ellerinde bulunan başta Falcao gibi oyuncuların oluşturduğu ekonomik baskı nedeniyle kısıtlı bütçe ile en iyi takımı kurmaya çalışmış, alt yapıdan gelen genç oyunculara fırsat vererek hem takımı gençleştirmiş hem de ekonomik kıskacın oluşturduğu baskıyı bir nebze azaltabilmişti. Bu dar rotasyon ve ekonomik kısıtlarla Galatasaray UEFA Avrupa Ligi gruplarına kalmayı başardı. Bu yazımızda Galatasaray’ın Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlemek için Ne Gerekli ve Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlenebilir mi sorularının yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Ayrıca Bakınız.  2021 - 2020 Avrupa Şampiyonası EURO 2020 Ne Zaman? Hangi Kanalda? Şifresiz Canlı İzle.

Galatasaray’ın Lazio ile oynayacağı karşılaşmanın Beşiktaş ve Fenerbahçe’de olduğu gibi CBC Sport kanalından canlı şifresiz yayınlanması bekleniyordu. Ne yazık ki aynı saatte başka bir karşılaşmanın da yayınlanacak olması nedeniyle Galatasaray-Lazio karşılaşmasını canlı şifresiz yayınlayamayacaklarını duyurdular.

Bununla birlikte iyi haber İtalyadan geldi. VPN kullanarak https://tv8.it/streaming.html?zoneid=menu_streaming adresine ulaşabilirseniz maçı şifresiz ve canlı izleyebilirsiniz.

2021 Galatasaray Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlenebilir Mi?

Galatasaray‘ın mücadele edeceği UEFA Avrupa Ligi ile UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Konferans Ligi’nin yayın haklarının Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu ve Türkiye’nin en yeni dijital platformu EXXEN tarafından alındığı duyurulmuştu. Yapılan açıklama da Avrupa’nın bu en büyük üç organizasyonunun 3 yıl boyunca EXXEN tarafından yayınlanacağı açıklanmıştı.

Galatasaray’ın da bu nedenle maçları canlı ve şifreli olarak EXXEN platformu üzerinden yayınlanacak. Şimdi gelin Galatasaray’ın Avrupa Ligi’ndeki rakiplerine bakalım.

2021 Galatasaray Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlenebilir Mi?
2021 Galatasaray Avrupa Ligi Maçları Canlı Şifresiz İzlenebilir Mi?

Galatasaray Avrupa Ligi E Grubunda İtalya’nın Lazio, Rusyanın Lokomotiv Moskova ve Fransa’nın Olympic Marsilya takımları ile karşılaşacak. Aslında ilk bakıldığında Şampiyonlar Ligi grubu gibi görünse de bunlar Avrupa Ligi Grup takımları.

2021 Avrupa Ligi Galatasaray Lazio Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Galatasaray – Lazio
 • Tarih: 16 Eylül 2021
 • Saat: 19:45
 • Stadyum: Galatasaray Türk Telekom Stadyumu

2021 Avrupa Ligi Marsilya Galatasaray Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Marsilya – Galatasaray
 • Tarih: 30 Eylül 2021
 • Saat: 22:00
 • Stadyum: Stade Vélodrome

2021 Avrupa Ligi Lokomotiv Moskova Galatasaray Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Lokomotiv Moskova – Galatasaray
 • Tarih: 21 Ekim 2021
 • Saat: 22:00
 • Stadyum: Lokomotiv Stadyumu

2021 Avrupa Ligi Galatasaray Lokomotiv Moskova Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Galatasaray – Lokomotiv Moskova
 • Tarih: 4 Kasım 2021
 • Saat: 19:45
 • Stadyum: Galatasaray Türk Telekom Stadyumu
Ayrıca Bakınız.  2021 Euro 2020 C Grup Maçları Şifresiz Canlı İzle Hangi Kanalda Saat Kaçta

2021 Avrupa Ligi Galatasaray Marsilya Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Galatasaray – Marsilya
 • Tarih: 25 Kasım 2021
 • Saat: 19:45
 • Stadyum: Galatasaray Türk Telekom Stadyumu

2021 Avrupa Ligi Lazio Galatasaray Canlı Şifresiz İzle

 • Takımlar: Galatasaray – Lokomotiv Moskova
 • Tarih: 9 Aralık 2021
 • Saat: 22:00
 • Stadyum: Stadio Olimpico

Galatasaray Grup aşamasında Avrupa Liginde 6 karşılaşma yapacak ve bunun üçü kendi evinde üçü ise deplasmanda gerçekleşecek. Türkiye’nin bulunduğu saat dilimi, yaz saati uygulamasına geçmekten vazgeçmesi nedeniyle maçların oynanacağı saatler farklılık gösteriyor. Hatta Galatasaray’ın oynayacağı karşılaşma 21 Ekim’de başlayıp 22 Ekim tarihinde sona erecek.

Galatasaray’ın Avrupa Ligin’deki maçları ise sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN platformu üzerinden yayınlanacak. Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nin yayın haklarını 3 yıl boyunca satın aldığını duyuran EXXEN grubu tüm maçları şifreli olarak kendi platformu üzerinden yayınlayacak. Bu nedenle yazının kaleme alındığı tarih itibariyle Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi karşılaşmalarının Türkiye’de canlı şifresiz izlenmesi mümkün görünmüyor. Şunu hatırlatmakta fayda var bu kararını Acun Ilıcalı değiştirebilir ve daha önce Galatasaray ve Fenerbahçe’nin Avrupa Ligi eleme maçlarını yayınladığı gibi TV8 kanalından canlı şifresiz olarak yayınlayabilir.

Galatasaray’ın Avrupa Ligi maçlarının canlı şifresiz izlemenin diğer bir yöntemi ise Galatasaray’ın karşılaştığı futbol takımlarının ülkelerinde maçın yayınlandığı kanalın şifresiz olması durumu. Bizler maçların tarihi yaklaştıkça bu durumu yakından takip edecek ve bu Galatasaray Avrupa Ligi Maçlarının canlı şifresiz izlenmesini sağlayacak bir çözüm bulunması durumunda web sitemizden sayfanın linkini veya kanalın kendisini sizlerle paylaşacağız.

Galatasaray’a ve Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden Fenerbahçe ve Beşiktaş’a da bu süreçte başarılar diliyoruz.

UEFA Avrupa Ligi’nin resmi web sitesi ise Galatasaray ile birlikte diğer tüm takımların Avrupa Ligi’nde göstereceği mücadeleyi takip etmeniz için kullanabileceğiniz bir alandır. Ulaşmak için https://www.uefa.com/uefaeuropaleague adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  2021 Euro 2020 Galler - Türkiye Şifresiz Canlı İzle Hangi Kanalda

Galatasaray’ın Avrupa Ligi Rakiplerinin Değerlendirmesi

Buna ek olarak aşağıdaki bilimsel çalışmaları da takip etmenizi ve okumanızı öneriyoruz.

Kaynakça:

Gözübüyük, T. & Karaç, Y. (2021). UEFA AVRUPA LİGİNDE MÜSABAKALARDAN GALİP VE MAĞLUP AYRILAN TAKIMLARIN BAZI PARAMETRELER AÇISINDAN KARŞILAŞTIRMALI ANALİZİ . Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri Dergisi , 15 (1) , 154-161 . Retrieved from https://dergipark.org.tr/tr/pub/bsd/issue/60685/873243

Taşkın, A. & Eren, T. (2016). UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE FORVET OYUNCULARININ PERFORMANSLARININ ÇOK ÖLÇÜTLÜ KARAR VERME YÖNTEMLERİ İLE DEĞERLENDİRİLMESİ . Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sosyal Bilimler Dergisi , 14 (1) , 0-0 . DOI: 10.18026/cbusos.07938 https://dergipark.org.tr/tr/pub/cbayarsos/issue/24868/262774#article_cite

 

 1 yorum
 1. […] ne yazık ki ekonomik kıskacın içerisinde özellikle 3 büyükler Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray bu ekonomik dar boğazı geçmekte çok zorlanıyor. Getirilen kısıtlamalar ve Finansal Fair Play […]

Cevap bırakın