Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada Sarımsak soymak görmek ne anlama gelir?

Rüyada sarımsak görmek pek hayırlı olmayan rüyalar arasında bulunmaktadır. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n etrafında kötü niyetli, fesat, kıskanç kişilerin varlığına tasvir eder. Rüyada sarımsak gören birinin kıskanç bireyler tarafından iftiraya uğrayacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören birinin bihaber olduğu mevzulardan dolayı dahi canının sıkılacağına, moralinin bozulacağına tabir edilir. Rüyada sarımsak görmek hayırlara yorulmasa da rüyanın tam anlamıyla nasıl görüldüğüne dikkat ederek yorumlanması gerekmektedir. Rüyada sarımsak görmek sıkıntı ve kedere tasvir ederken rüyada sarımsak döven birinin maddi sıkıntı çekmeden bir ömür yaşayacağına tasvir eder.

RÜYADA SARIMSAK YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada sarımsak yemek, değişik biçimlerde anlatılmaktadır. Bazı alimler toplum tarafından dışlanacağına, iftiraya uğrayacağına, yaşamının en çokıntı dönemine gireceğine tasvir ederken bazı alimler de sıkıntılardan kurtulmaya ve hayra işaret etmektedir. Rüyada sarımsak yemek günah işlemeye ve harama bulaşmaya delalet edilir. Rüyayı gören birinin etrafındaki kötü niyetli kişilerin kurbanı olacağına ve bu yüzden sık üzüleceğine anlatılmaktadır.

RÜYADA SARIMSAK DÖVMEK

Rüyada sarımsak dövdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin etrafındaki kötü insanları alt ederek tesiriz hale getireceğin, rüya sahibine zarar vermeye çalışan bireylerin çabalarının boşa çıkacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören birinin hem sağlıklı hem de bereketli bir ömür yaşayacağına, kimsenin mutluluğunu bozamayacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA SARIMSAK ALMAK

Rüyada sarımsak aldığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir süredir hayalini kurduğunu, olmasını istediği işlerin gerçekleşmesine tasvir eder. Rüyayı gören birinin güzel haberler alarak mutlu olacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA SARIMSAK SOYMAK

Rüyada sarımsak soymak şanssızlığa tasvir eder. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n uğursuz ve kısmetsiz bir süreçdan geçerek çok sıkıntılı şeyler yaşayacağına delalet etmektedir. Rüyayı gören birinin içerisinde yer aldığı sorunlardan lakin etrafındaki güvendiği kişilerin desteğiyle kurtulabileceğine işaret etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Kolay Kemalpaşa Tatlısı Tarifi

RÜYADA SARIMSAK DOĞRAMAK

Rüyada sarımsak doğramak, rüyayı gören birinin keyfinin yerinde olduğuna ve işlerinin ast gittiğine tasvir eder. Rüyayı Gören Ki̇şi̇ni̇n azmi ve çalışkanlığı aracılığıyla iş yaşamında daima başarılı olacağına anlatılmaktadır.

ALİMLERİN GÖRÜŞLERİNE GÖRE RÜYADA SARIMSAK DOĞRAMAK

Molla Cami: Rüyada sarımsak haran ve kötü mala ve çirkin söze işarettir. Rüya sahibi hayrı, şerre çevirir. Bu yüzden, sarımsak yediğini gören kimse kötü bir isimle anılır. Yediği sarımsak pişmiş ise kötülüklerden tövbe eder ve hatadan döner. Sarımsak yemek, yalnız hasta için hayırdır. Sarımsağı kökünden çıkardığını gören kimseye akrabaları tarafından bir zarar ulaşır. Kökünden çıkarılan soğanın tabiri de böyledir. Bazıları soğan ve sarımsak, üzüntü ve kederdir demişlerdir.

Nablusi: Rüyada sarımsak, haram ve kötü mala ve çirkin söze delalet eder. Rüya sahibi hayrı, şerre tebdil eder. Bu yüzden, sarımsak yediğini gören kimse, kötü bir isimle yad edilir. Yediği sarımsak pişmiş ise kötülüklerden tövbe eder ve hatadan döner. Sarımsak yemek, yalnız hasta için hayırdır. Kökten sarımsağı yerinden çıkardığını gören kimseye akrabaları tarafından bir zarar erişir.

Seyyid Süleyman: Sarımsak, haram mal ve çirkin sözdür. Pişmiş sarımsak yiyen, tövbe eder. Pırasa da sarımsak gibi tabir edilir. Pırasa tohumu, haram mala delalet eder. Bazılarına göre sarımsak kabuğu, mal ümidiyle dalkavukluk etmeye delalettir.Cevap bırakın