Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Samsung Galaxy A21 S Telefonunu Tanıttı

Samsung Galaxy A21 S Telefonunu Tanıttı

Samsung, düzenlemiş olduğu etkinlik ile birlikte son çıkarttığı telefonu; Galaxy A21 S’i tanıttı. Giriş ve orta segmente bir telefon niteliğinde olan bu cihaz, bu segmentine göre verdiği performans ve fiyatı ile birlikte dikkat çekiyor. Dilerseniz, Galaxy a21 2021 hakkında detaylara geçelim;

Son günlerde Samsung, üst üste telefon modelleri piyasaya sürdü. Bunlar genellikle orta segmentte ürünlerdi. Ancak, piyasa sürülen son ürün olan Galaxy A21 S telefonu, ilk etapta 4 adet kamerası ve batarya kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte, ayrıntıları ile Galaxy A21 S özellikleri.

Samsung Galaxy A21 S Özellikleri

Telefonda diğer dikkat çeken kısım ise telefon ekranının büyüklüğü oldu. 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğü sunan bir ekrana sahip olan bu cihazda gövdenin ekrana oranı da iyi denecek kadar. Çerçevesi ekrana fazla taşmadan güzel bir şekilde yerleştirilmiş Samsung Galaxy A21 S özelliklerine devam ettiğimizde ise;

Cihazda 4/6 Ram seçenekleri mevcut. Bunun yanında ise 64 GB depolama alanına da sahip. Telefon, gücünü 8 çekirdekli bir işlemciden alıyor. Bu işlemci ise Exynos 85.

Telefonun ön kısmında sol üst köşede küçük bir delik bulunuyor. Bu delikte 13 MP’lik bir ön kamera yer alıyor. Telefonun arkasında ise 4 adet kamera bulunuyor. Bu kameralar hakkında ayrıntıları en aşağıda yer alan teknik özellikler kısmından bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21 S telefonu, Android 10 tabanında yer alan One UI 2.0 ile tüketiciler ile buluşturuldu. Ayrıca, büyük dikkat çeken batarya ise 5.000 mAh kapasiteli. Bu kapasitedeki batarya ise 15 w lik hızlı şarj desteğine sahip.

Samsung Galaxy A21 S teknik özellikleri

  • Ekranı: 6.5 inç, HD+
  • İşlemcisi: Exynos 850
  • RAM’İ: 4 GB ve 6 GB
  • Depolama Alanı: 64 GB
  • Ön Kamerası: 13 MP (f/2.2)
  • Arka Kamerası: 48 MP (f/2.0) + 8 MP (f/2.2) + 2 MP (f/ 2.4) + 2 MP (f/2.4)
  • Bağlantısı: 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 5.0, GPS + GLONASS, USB Type-C
  • Bataryası: 5.000 mAh batarya (15 w hızlı şarj)
  • İşletim Sistemi: Android 10 tabanlı One UI 2.0
Ayrıca Bakınız.  Tosla indir


Cevap bırakın