Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Yasemin Yazıcı kimdir? Nerede oturuyor?

Herkese Merhabalar Bilge Kişi okurları, bu paylaşımımızda Yasemin Yazıcı kimdir?, Yasemin Yazıcı nereli?, Yasemin Yazıcı kaç yaşında?, Yasemin Yazıcı nerede oturuyor?, Yasemin Yazıcı evi nerede? gibi Yasemin Yazıcı ile ilgili geniş bir şekilde bilgileri siz kıymetli okurlarımıza vererek Yasemin Yazıcı ile ilgili birden çok bilgiyi sizlere aktaracağız.

Yasemin Yazıcı kimdir?

Yasemin Yazıcı , ilinde dünyaya gelmiştir. Şuan için 08.09.1977 (43 yaşında) da dır. Lisans boyunda olan Yasemin Yazıcı , kilosu da Bekar kilogramdır. Yasemin Yazıcı burcunu merak edenler için altını çizelim ki Yasemin Yazıcı Başak burcundandır. Öğrenimini tamamlayan Yasemin Yazıcı , meslek yaşamını ise şuan olarak devam ettirmektedir.

Yasemin Yazıcı Instagram, Yasemin Yazıcı Twitter, Yasemin Yazıcı Facebook adreslerini de yazımızın detayında bulacaksınızdır.

Yasemin Yazıcı Nerede yaşıyor?

Yasemin Yazıcı nerede yaşadığı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler yazımızın içinde..

Yasemin Yazıcı kaç yaşında?

Yasemin Yazıcı şu an 08.09.1977 (43 yaşında) dadır.

Yasemin Yazıcı nereli?

Yasemin Yazıcı Memleketi

Yasemin Yazıcı Son Yaz isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Peki güzel oyuncu kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler, kısaca yaşamı ve .

1977 senesinin Eylül ayında dünyaya gözlerini açan Yasemin Yazıcı İstanbul doğumlu, burcu başak’tır. 2018 senesinde London School of Economics Sosyal Antropoloji Bölümü’nü başarı ile tamamlamıştır. Okul’da eğitim zamanında iken tiyatro oyunlarında sahneye çıkmıştır. Türkçe’nin bunun yanında İngilizce ve Fransızca dillerinde, Bir Yaz Gecesi Rüyası, Kral Oidipus, Antigone, Lysistrata, Faust (vol. I), Hugo Sistemi ve Ayrılma adlı oyunlarda yer almıştır.

Oyuncu kimliğinin bunun yanında vokal ve dans eğitimi almıştır. Ayrıca Dialog ve Pera Güzel Sanatlar Okulları bünyesinde oyunculuk ve diksiyon eğitimleri alan güzel oyuncu eğitim yaşamına da devam etmektedir. London Academy of Music and Dramatic Art bünyesinde.

Ayrıca Bakınız.  Sefo 362 Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede 2021-2022

Gelecek zamanda Fox Tv ekranlarında yayına girmesi hedeflenen Son Yaz isimli dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı açıklanmıştır. Dizi de Dizi de Halil Babür, Sezer Avcı, Sinan Tuzcu, Arif Pişkin ve Ata Nedim Arman gibi isimlerde bulunmaktadır. Gaye Sökmen Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.Cevap bırakın