Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Zuhal Topalla Sofrada Programı Evi Nerede – Nerede Çekiliyor

Zuhal Topalla Sofrada Programı Evi Nerede – Nerede Çekiliyor

Zuhal Topal hepimizin hayatına dizi ve film oyuncusu olarak girdi. Çok sayıda dizi filmde rol aldıktan sonra öğleden sonra kuşaklarında yer alan kadın programlarında yer almaya başladı. Son olarak Fox Tv’de haftaiçi her gün öğleden sonra yayınlanan Zuhal Topalla Sofrada programını sunmaya başladı. Koronavirüs salgını ile birlikte insanların kapalı mekanlarda biraraya gelmesinin yasaklanması programın formatında da değişiklik yapılmasını kaçınılmaz hale getirdi. Öncesinde her gün bir yarışmacının evine konuk olunan programda bu uygulamaya son verildi ve tüm yarışmacıları bir villada misafir etmeye başlanıldı. Hal böyle olunca da programın sıkı takipçileri Zuhal Topalla Sofrada Programı Evi Nerede, Nerede Çekiliyor sorularını sormaya ve yanıtlarını aramaya başladılar. Bu yazımızda bu soruların yanıtlarını bulacaksınız.

Zuhal Topalla Sofrada Programı Evi Nerede?

Program koronavirüs salgınının etkisiyle bir villada çekiliyor. Geniş ve modern yapısıyla izleyicilerin ilgisini çeken villanın geniş bir bahçesi ve büyük iç mekanlarının olduğu programda görünüyor. Aşağıda ise dış mekana ilişkin bir görüntüsünü sizinle paylaşıyoruz.

Zuhal Topalla Sofrada Evi Nerede
Zuhal Topalla Sofrada Evi Nerede

Zuhal Topalla Sofrada Nerede Çekiliyor?

Zuhal Topalın Sofrada programının nerede çekildiği de ayrı bir soru işareti. Çok sayıda arama yapılmasına rağmen herhangi bir net bilgiye ulaşılamamasına rağmen programdan alınan bir iç mekan görüntüsü aşağıda sizlerle paylaşılmıştır.

Zuhal Topalla Sofrada Nerede Çekiliyor
Zuhal Topalla Sofrada Nerede Çekiliyor
Ayrıca Bakınız.  Ozan Güven evi nerede? Nerede oturuyor?


Cevap bırakın