24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua

0

24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua

24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua

Önemli Not: Allahuteala kendisine dua etmemizi ister. Dua Allah’adır. Bizim yaptığımız duaları kabul edecek Allahtır. Sevmek ve sevilmek için Allah’a dua edilebilir. Yardım istenir, takdir Allahındır. 24 saat gibi bir zamana bağlı kişileri aşık edecek herhangi bir dua yoktur.

Daha öncesinde bu web sitesinde 24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua isminde bir içerik paylaşılmış. Fark ettiğimizde ise çok uzunca bir zaman geçmişti. Bu içeriğin silinmemesinde ki amaç ise genel olarak bu ve benzeri aramaların sizler tarafından yapılacağı, ulaşmış olduğu web sitelerinde de yanlış yönlendirilme ihtimalidir.

24 Saatte Körkütük Aşık Etme Duası
24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua

24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua

Lütfen 24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua gibi bir arayış içerisine girmeyiniz. İkili ilişkilerde mutluluğunuz için tabi ki Yüce Yaradan Allah (C.C.) dua ediniz. O’ndan isteyiniz. Bununla birlikte ilişkilerinizin gelişmesi ve iyileşmesi için de çaba harcayınız. İlişkiler de başarılı olan bireylerin bu başarısındaki en büyük neden birbirlerini anlama çabaları ve hoş görüleridir. Sabır ilişkilerin ve evliliklerin en önemli nüvesidir. Birbirini anlama çabasında olan, dinleyen, değer veren, her şeyden önce saygı duyan kişi bu tutumunu sabır ile bütünleştirirse ilişkiler farklılaşacak size olan bağlılığını artıracaktır. Şöyle hayal ediniz;

Sevdiğiniz kişiyi kontrol altına alacak bir güç ile kendinize bağlıyorsunuz ve bunun nedeni sadece elinizde bulunan o güç. Ne kadar yavan ve içerisi boş bir davranış olurdu. Belki de karşınızdaki kişiyi kadın yada erkek olsun bu haliyle programlanmış bir robota dönüştürmüş olurdunuz.

Bunların dışında bu aramayla ilişkili çok sayıda medyum ve kendisini hoca olarak tanıtan kişiyle karşılaşabilirsiniz. Reklamlar da bunların bir parçası olabilir. Lütfen bu tür kişilere de tevessül etmeyiniz. Sizin en masum anlarınızı, en kırılgan zamanlarınızı suistimal edip 24 Saatte Eşi Eve Döndüren Dua gibi şeylerle sizi yanıltabilir. Kaybettiğiniz zaman ve paradan ziyade belki de şirk koşan, inandığınız dinin emirlerine karşı duran birisine de dönüşebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  24 Saatte Erkeği Kendine Bağlama Duası

Hepinize ilişkilerinizde mutluluk ve uzun bir ömür diliyoruz.

24 Saatte Körkütük Aşık Etme Duası

 

 


Cevap bırakın