Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Valorant Van Çöktü Mü? Van 68 ve Van 43 Hatası Nedir? Çözümü

Valorant Van Çöktü Mü? Van 68 ve Van 43 Hatası Nedir? Çözümü Nedir?

Valorant Van tüm dünyada çok sayıda oyuncunun oynadığı FPS – First Person Shooter oyunlarından birisidir. Ülkemizde de çok sayıda oyuncunun takip ettiği ve oyunla ilgili 10 Haziran 2021 akşamı beklenmedik bir olay yaşandı ve oyuncular çevrimiçi oyunu oynarken karşılarında Valorant Van 68 ve Valorant Van 43 hatasını gördüler. Daha önce de diğer FPS oyunlarında da bu tür sorunların yaşandığı bilinmesine rağmen çok sayıda oyuncu Valorant Van 68 hatası ve Valorant Van 43 hatasının nedenini ve çözüm yollarını araştırmaya başladılar. Öncelikle bu hataların ne anlama geldiğine bakalım.

Valorant Van 43 Hatası Nedir? Çözümü Nedir?

Valorant Van 43 hatası veren bir sistemle karşılaştıysanız bağlanmış olduğunuz sunucu kaynaklı bir sorunun olduğunu anlamalısınız ve “Bir sistem süre aşımına uğradı” olarak değerlendirmelisiniz. Çözüm olarak “Riot istemcisini yeniden başlatmak” gerekmektedir. Bu sorunun bir nedeni ise büyük olasılıkla sunucuya yapılan DDOS benzeri bir saldırının ortadan kaldırılmasıdır.

Valorant Van 68 Hatası Nedir? Çözümü Nedir?

Valorant Van 68 hatası ise Valorant Van 43 hatasından daha kompleks bir hatadır. “CapEntitlementsFetchError” hata şeklinde tanımlanan bu hatanın nedeni de Valorant Van 43 hatası ile benzerlik göstermektedir ve hatanın kaynağı büyük olasılıkla bağlı bulunduğunuz sunucu üzerindeki yükün artmasına neden olan davranışların uygulanmasıdır ki genellikle bu DDOS saldırısıdır. Valorant Van 68 Hatasının Çözümü ise Valorant Van 43 ile benzerlik göstermektedir. Yazılım geliştiriciler “Riot istemcisini yeniden başlatmak” gerektiğini şayet bu durumun halen sorunu çözmemesi durumunda geliştiricilerle irtibatlaşmanın gerektiğini belirtmektedirler.

Ayrıca Bakınız.  Deadly Neighbors 2 Oyunu Oyna


Cevap bırakın