Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Akıllı peeling nedir? Nasıl kullanılır?

Kış mevsiminde havanın kuruması ve soğuması ile ve de yaşadığımız ortamdaki yapay ışıklandırmanın ters etkileriyle beraber bir süre sonra cildimiz solgunlaşıp, matlaşıyor. Bu da kişide yorgun, bitkin ve mutsuz bir yüz görüntüsü ortaya çıkarabiliyor. Bugünkü makalemizde cildimizi kısa zamanda canlandıran, temizleyen ve yenileyen uygulamalardan biri olan akıllı peeling hakkında bilgi veriyoruz.

Akıllı peeling, iğne kullanmadan bir yandan cildi gençleştirirken bir yandan da canlılık ve dirilik kazandıran bakım yöntemidir. Diğer bir adımı ise süper lifting denilen uygulama yapılıyor. Uygulama bunun yanı sıra, süper lifting tesirine ek olarak kozmetik makyaj ve prp tesirini de garanti ediyor. Hastalar için en mühim avantajlarından biri de diğer metotların aksine uygulama sonrası kızarıklık, morluk, şişlik ve kabuklanma gerçekleşmediği için kişi günlük yaşamına kaldığı yerden devam edip, güneşe çıkabiliyor ve bazı zaman makyaj yapabiliyor. Akıllı peeling, içerisindeki yağ kompleksi ile modüle olan ve taşınan asitler aracılığıyla cilt altında hücre dışı proteinlerini denatüre eder. Cildi onarmak için hücreleri dolaylı olarak etkinleştirir ve ciltte düzleştirme, aydınlatma ve lifting tesiri yapar.

AKILLI PEELİNG HANGİ BÖLGELERE UYGULANIR?

Akıllı peeling yüz, boyun ve dekolte bölgesini canlandırmada, akneli yahut akneye eğilimli ciltlerin nasıl tedavi edileceğinde, yeni başlayan lekelerde keza yeni yara izleri ve çatlakların nasıl tedavi edileceğinde, sırt ve uyluk içleri, kol ve göğüs canlandırılmasında son derece etkili.

,

AKILLI PEELİNG KAÇ SEANS SÜRÜYOR?

Uygulaması kolay olan yöntem dokuların onarımını sağlayıp, derinin yenilenmesini ve kusurlarının giderilmesine yararlı olurken daha ilk seanstan sonra ciltte belirgin bir sıkılaşma görülüyor. Tüm alanı kapsayacak biçimde protokol 3 kez tekrarlanır ve 15 günde bir olmak üzere dört seans tavsiye edilir.

Ayrıca Bakınız.  Erkeklerde ve Kadınlarda Kısırlık: Nedenleri - Teşhisi - Riskleri - Tedavisi

HER MEVSİM UYGULANABİLİYOR!

Yüz bölgesinin yanı sıra dekolte bölgesine de uygulanabilen Akıllı Peeling, bu bölgedeki kuruluk, kırışıklık, sarkma ve çizgilenmelerin giderilmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra sivilceli cildin nasıl tedavi edileceği, yeni yara izleri, çatlaklar ve cilt pigmentasyonu gibi sorunlar için de kullanılabiliyor.

Her mevsim uygulanabilen ve ağrısız acısız bir yöntem olan yeni nesil Akıllı Peeling (PQ AGE Evolution Plus) ciltte gözalıcılık, canlılık, lifting ve aydınlanma sağlayarak yüzde ışıltı tesiri bırakıyor.Cevap bırakın