Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Tosla indir

Teknoloji dünyasının bu kadar içinde olunca bazı teknolojilerin neden beraber tercih edilmediğini insan daha fazla sorgular oluyor kuşkusuz. Mesela para yolladığımız dostlarımıza aynı anda ileti de yollayabilsek, istediğimiz işlemleri dostlarımızla paylaşabilsek, yorumlar yapabilsek ve bunların hepsini sadece bir uygulama ile yapabilsek?Bunların hepsini tosla uygulaması indirerek yapabilirsiniz. Sende hemen tosla indir ve uygulamanın tadını çıkar.

Tosla, işte bu konuştuklarımızın hepsini beraber yapabildiğimiz bir uygulama. Herhangi bir bankada kullanıcı kullanıcı hesabınız olmasa bile Tosla’yı kullanarak uygulama içindeki sohbet ettiğiniz tüm dostlarınız ile karşılıklı para transferi yapabiliyorsunuz.

Tosla indirerek (mobil uygulama), Android telefondan para gönderme, para isteme, alışveriş yapma dahil birçok işlemi uygulayabilirsiniz. Tosla mobil uygulamasını, Tosla kartı kullanmak için banka müşterisi olmanız gerekmiyor! Bu yüzden “Tosla nedir?”, “Tosla işlemleri nedir?”, “Tosla kart yaş sınırı nedir?” gibi pek çok soru soruluyor. Özellikle gençlerin ilgi göstereceği Tosla, para göndermenin en kolay, keyifli ve sosyal hali. Şimdi Tosla uygulamasını indirin ve bunun yanısıralıkların tadını çıkarmaya hemen başlayın!

Tosla Kart Nedir?

Tosla kart ise Tosla kullanıcı hesabınızdaki bakiyenizi dijital yahut mağaza ödemelerinde kullanmanızı sağlayan, ön ödemeli bir kart. Tosla bakiyeniz neyse Tosla Kartı’nızın da bakiyesi o kadar. MasterCard logolu yani MasterCard’ın geçerli olduğu her yerde (Türkiye ve yurt dışı alışverişlerinde de) kullanabileceğiniz Tosla Kartı Carrefoursa ve Teknosa mağazalarından 5TL ücretle alabiliyorsunuz. Tosla mobil uygulaması üstünden yapabileceğiniz işlemler de şöyle:

Tosla İşlemleri Nedir?

süratli ve kolay yükleyin: Tosla uygulamasını indirin, telefon numaranız ve e-posta adresinizle kayıt olup kullanmaya başlayın.

7/24 ve ücretsiz para gönderin: İstediğiniz zaman ve masrafsız, dostlarınıza para gönderin yahut para isteyin. Hem de ücretsiz!

Ayrıca Bakınız.  Inca Empousa II IKG-441 İncelemesi

Kolayca para yükleyin: Banka kartı yahut herhangi bir banka hesabından kolayca yükleme yapın. Banka müşterisi değilseniz, tüm Akbank ATM’lerinden ücretsiz para yükleyebilirsiniz.

Dilediğinizin zaman çekin: Tüm Akbank ATM’lerinden nakit çekin yahut paranızı banka hesabına gönderin. Ücretsiz olarak!

Oyun pini alın: en çok beğenilen oyun pinleri uygun fiyatlarla Tosla’da.

Tosla Kart ile alışveriş yapın: Tosla Kart her yerde geçerli, süratli ve güvenlidir. Borcunuz olmaz, kullanım ücreti yoktur. Yurt dışında da geçerlidir.Cevap bırakın