Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede Kimdir 2022

Aslı Güler son dönemin ünlülerinden. Sosyal medyada gün geçmiyor ki yeni bir isim karşımıza çıkmasın ve popüler olmasın. Teknolojinin ve internetin yaygınlaşması bu süreci de daha da hızlandırdı. Yarınlar ise nelere gebe şimdiden hayal dahi edilemiyor. Özellikle metaverse’in konuşulduğu bu günler yarınlar için bambaşka bir hayatın bizi beklediğini gösteriyor. Aslı Güler ise bugünlerin tanınmış fenomenlerinden.

Aslı Güler Kimdir? Nereli? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?

1998 yılında dünyaya gelen güzel isim İstanbul doğumludur. Işıl Güler isminde bir kız kardeşi vardır, günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Uludağ Üniversitesi Siyaset Bölümü’nde eğitim görmektedir. Youtuber ve oyuncu kimliği ile kariyerini sürdürmektedir.

Aslı Güler Kimdir? Nereli? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?
Aslı Güler Kimdir? Nereli? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?
  • Kilosu: 69
  • Boyu: 1.70
  • Yaşı: 23
  • Burç: Yengeç
  • Doğum tarihi: 1998
  • Memleketi: İstanbul
  • Yaşadığı Yer: İstanbul

Aslı Güler Nerede Oturuyor Yaşıyor Evi Nerede

Uykuyu çok sevdiğini dile getirmiştir. Uğurlu sayısının 2 olduğunu belirtmiştir. Bir dönem hastalığı ile ilgili merak konusu olan güzel isme anksiyete ve dürtü kontrol bozukluğu tanısı konulmuştur. Ayrıca bir dönem saçlarını kazıtmış, sonrasında ise saçlarını psikolojik sorunlar nedeni ile kazıttığını dile getirmiştir.

En çok merak edilen sorulardan birisi ise Aslı Güler ‘in sevgilisi kim? Bu sorunun cevabı ise 2021 yılında belirtildiği üzere Onur Elmas ile mutlu bir birlikteliği bulunmaktadır.

Yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Merve Yalçın ile çok yakın arkadaş oldukları belirtiliyor. Ada isminde bir kedisi vardır. Aslı Güler İstanbul’da ikamet ediyor.

Ayrıca Bakınız.  Gülden Karaböcek kimdir? Nerelidir?

Aslı Güler’e neden Eskici deniyor?

Aslı Güler ve Merve Yalçın oldukça yakın arkadaştır. Aslı Güler CZN Burak ile ilişki yaşadığından beri Merve Yalçın’ın takipçileri Aslı Güler’e ”eskici” lakabını takmışlardır.

Aslı Güler Sosyal Medya Hesapları

Aslı Güler YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UC0Q_S3hAHvfGpTGPZX6_aoQ

Aslı Güler Keklik Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/asliguler/

Aslı GülerKeklik TikTok Hesabı: https://www.tiktok.com/@asligulerCevap bırakın