Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Kaş maskarası nedir? Nasıl kullanılır?

Kaşlar, birinin mimiklerini, ne anlatmak istediğini tespit eden en mühim bir dokudur. İnsana göre yapısı ve görünümü değişen kaşlarınızı piyasada yer alan ürünlerle sabitlemek bunun yanı sıra kusursuz görünmesini sağlamak mümkün. Peki en kaliteli kaş maskarası markası hangisi? En çok satın alınan ve beğenilerek tercih edilen ürünler neler? Yanıtı haberimizin sahip olduğu özelliklernde…

Kaş kalemi yahut farıyla kaşlarınıza istediğiniz şekli her zaman veremeyebilirsiniz. Özellikle de aceleniz olduğu dönemlerde pratik bir biçimde kaşlarını doldurmak hem de düşük görünümünü düzeltmek için kaş maskaraları siz değerli okurlarımız için mucize bir ürün olabilir. Kozmetik dünyasında bir hayli geniş bir yelpazeye sahip olan kaş maskaralarından size en uygun renk ve ürün seçilmediğinde makyajınızın kötü görünmesine neden olabilir. Kaş maskarası kaşların aralarını doldurmak için tercih edilen bir ürün. Yani aslına bakılırsa kaş farı ve Kaş Kalemi ile aynı işlevi görüyor. Bunun yanı sıra kaş jellerinin, yani kaş maskaralarının kaş sabitleyici sahip olduğu özellikler var. Sabitleyici donanımınin yanı sıra kaşlara bazı maskaralar renk verirken bazıları şeffaf jel formunda olduklarından dolayı yalnızca ıslak bir görünüm veriyor. Özellikle moda dünyasında çok fazla gördüğünüz ıslak kaş görünümünden bahsediyorum ki ben bu görüntüyü çok tamamen doğal buluyorum. Eğer birde kaşlarınız dağınıksa şeffaf Kaş Maskarası sürdükten sonra emin olun ki çok daha güzel görünecektir. Bugünkü makalemizde kozmetik dünyasındaki birbirinden favori kaş maskaralarını listeledik.

EN FAVORİ KAŞ MASKARALARI 2021

– Charlotte Tilbury Legendary Brows / 161,01 TL

– Marc Jacobs Beauty Brow Tamer Grooming Gel / 177,20 TL

– Benefit Gimme Brow Volumizing Eyebrow Gel / 216.75 TL

– Anastasia Beverly Hills Brow Gel / 239 TL

Ayrıca Bakınız.  Saç rengini açmak için doğal yöntemler!

– Maybelline Brow Precise Fiber Filler / 81,94 TL

– Eyeko Brow Gel / 94 TL

– Glossier Boy Brow / 118,19 TL

– Mac Brow Set / 139 TL

Kaş maskarası Nasıl Uygulanır,

Pastel şeffaf kaş jeli kullananlar,

Kaş fırçası nasıl KULLANILIR,

Kaş Maskarası Golden Rose,

Şeffaf Kaş Maskarası,

Kaş maskarası kaş döker mi,

Maybelline şeffaf Kaş jeli,

Mac Kaş maskarası,Cevap bırakın