Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Masumiyet Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?

Masumiyet Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mahalle Neresi? başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mahalle Neresi? ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz.

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yayın hayatına internet dizisi olarak giren Masumiyet dizisi önceden Blue TV’de izleyicilerinin karşısına çıkıyordu. Ancak Masumiyet dizisi Blue TV’de olan yayın yaşamına son verip Şubat ayında FOX TV‘de bir televizyon dizisi olarak karşımıza çıkarak yeniden izleyicilerinin karşısında olacak. Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile büyük dikkat çeken dizinin çekim yerleri de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Biz de sizlerle Masumiyet dizisinin çekim yerlerini, nerede çekildiğini, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle sunacağız.masumiyet dizisi hangi universitede cekiliyor

Masumiyet dizisinde Ela’nın okuduğu üniversite işte burası. İstanbul’da bulunan üniversite özel bir üniversite. Ela ve Ilgaz’ın tanıştığı birbirlerinden hoşlandığı yerdi. Lakin Ela’nın yaşamının karardığı zamanda bu üniversite oldu.

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Şubat ayında FOX TV‘de seyirciyle bir araya gelecek olan Masumiyet dizisi kadrosunda bulunan Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve Tolga Güleç gibi isimleri içinde yer alıyor. Güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizinin nerede çekildiği de bi hayli bi hayli merak konusu oldu. Masumiyet dizisinin çekim yeri için birden fazla dizide kullanılan İstanbul ilinden farklı olarak Kocaeli seçildi.Masumiyet Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor

Masumiyet Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Konusu ve karakterleri ile olağanüstü bulunan Masumiyet dizisinin çekim yerlerinde de farklılığa gidildi. Masumiyet dizisi için il olarak Kocaeli seçildi. İlçe olarak ise Kocaeli’nin birden fazla semtinden yararlanıldı. Çekimler için Kocaeli sokaklarından bi hayli yararlanırken, ilçe olarak Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi illerinden tamamından yararlanıldı.

Ayrıca Bakınız.  Bugün Hangi Diziler ve Filmler Var

Masumiyet dizisinde İlker ve sevgilisi İrem’in düğünleri yapılıyor. Düğün çok lüks bir düğün salonunda yapılıyor. Masumiyet dizisindeki bu düğün salonu çok lüks bir ortamdı.

Masumiyet dizisinde Ilkerin dugunu yapilan yer

Masumiyet Dizisi Çekim Yerleri

Masumiyet Dizisi Çekim Yerleri

Polisiye ve dram dizisi olan Masumiyet dizisinin çekim yerleri için birden fazla dış ve iç mekandan yararlanıldı. Dizi çekimlerinde sokak, cadde, mahalle gibi kavramlara da çok fazla yer verildi. Dizinin tanıtım filmi ve fragmanı yayınlanmadığı için dizinin çekim yerlerini halen net olarak öğrenemedik. Dizi çekimlerine başlanıldı fakat resmi siteler aracılığıyla halen bir açıklama gelmedi. Masumiyet dizisinin çekim yerlerini öğrendiğimizde sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Masumiyet dizisi çekim yerleri için bizi takipte kalabilirsiniz.

masumiyet dizisi bahar ve timurun evi

Masumiyet dizisinde Bahar ve Timur’un evleri normal bir apartman. Gayet kibar bir hayat sürerken hayatları İlker Ilgaz’ın girmesi ve kızları Ela’nın ona aşık olması ile değişiyor.

İlk önce Yaşı 19 olarak tespit edilen ardından ise ismi Masumiyet’e çevrilen dizisinin çekim yerleri ile ilgili siz değerli okurlarımıza bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerin de konu ile ilgiliki fikir ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanıza büyük bir heyecanla bekliyoruz. Ayrıca dizide bulunan oyuncularımızın tümünü Masumiyet Dizisi Oyuncu kadrosu burada bulacaksınızdırCevap bırakın