Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Hangi Üniversitede Çekiliyor?, Herkese Merhabalar dizi sever takipçilerimiz, bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımız için Exxen Öğrenci Evi Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi? başlığı altında geniş bir şekilde bilgiler sunmak istedik. Yazımızın detayında Exxen Öğrenci Evi Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi? ile alakalı tüm bilgilere inceleyebilirsiniz. Peki Öğrenci Evi dizisi hangi okulda çekiliyor?, Öğrenci Evi çekildiği üniversite neresi?, Öğrenci Evi dizisi nerede çekiliyor? tüm bu merak konusu olan sorularınızın cevabı yazımızın detayında..

Öğrenci Evi Dizisi Hangi Okulda Çekiliyor?

Exxen‘de yayına giren olan dizilerden bir diğeri de Öğrenci Evi dizisi bi o kadar gözleri üstüne çeken dizi olma yolundadır. Dizi hem konusu hem de oyuncuları ile bir önceki günlerde sürekli olarak gündeme gelmişti. Bu sıralar dizinin nerede çekildiği de merak edilmeye başlandı. Dizide kullanılan gösterişli villanın nerede bulunduğu bunun bunun yanında bi hayli merak konusu oldu. Bizde yeni bir dijital platform olan Exxen’de yayına girecek olan Öğrenci Evi dizisinin çekim yerlerini sizlerle sunacağız.Exxen Öğrenci Evi Dizisi Nerede Çekiliyor Mekanlar Neresi_1

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Üniversite öğrencilerinin ev yaşamını anlatan Öğrenci Evi dizinin baş rollerinde Murat Aygen, Ceyda Düvenci, Baran Bölükbaşı, Bertan Asslani, Sude Zülal Güler, Ceren Balcı, Samet Kaan Kuyucu, Dilara Gül Demiral, Merve Nur Rengi, Ozan Güçlü, Arzu Gamze Kılınç gibi başarılı isimler bulunmaktadır. Bir villada yaşayan 4 gencin aile ve aşk hayatlarını anlatan Öğrenci evi dizisinin çekiminde en fazla bu 4 gencin yaşadığı villadan yararlanıldı.

Ayrıca Bakınız.  Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

Ogrenci evi dizisi nerede cekiliyor evi adresi

Öğrenci Evi dizisinde Urfalı öğrenciye babası lüks bir villa kiralar. Lakin yalnız kalamayan öğrenci okulda ilk karşı karşıya geldiğı bireyleri evine davet ederek birlikte yaşamak istediğini söyler. Öğrenci evi olarak lüks bir ev ve onların hayatları konu edilecektir.

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Hangi İlde Çekiliyor

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Mekanlar Neresi?

Tims&B imzalı olan hem keyifli hem gülünç hem de hüzünlü sahnelere bulunduran Öğrenci Evi dizinin daha çok genç kitleye hitap etmesi bekleniyor. Dizi çekimlerinde mekan olarak okul, villa ve bazı müstakil evlerden yararlandı. Lakin çekimlerin pek çoğu villa, okul ve okul etrafında gerçekleştirildi. Öğrenci Evi dizisindeki villa nerede? Öğrenci Evi dizisindeki okul nerede?Öğrenci Evi dizisindeki okul nerede_1

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Hangi İlde Çekiliyor?

Exxen platformunda yayına girecek olan dizilerin bir çoğunun çekimi için İstanbul kullanıldı. Öğrenci Evi dizinin çekimleri de İstanbul’da yapıldı. Lakin dizinin hangi semtlerde ve hangi ilçede çekildiği bilgisine halen ulaşamadık. Dizinin çekim yerleri ile alakalı güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Öğrenci Evi dizisi çekim yerleri için bizi takipte kalabilirsiniz.Öğrenci Evi dizisindeki villa nerede_1

Exxen Öğrenci Evi Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Neresi? gibi suallerin cevabını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizin de konu ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmına yazmanızı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Öğrenci Evi dizisi ile ilgiliki görüş ve düşüncelerinizi bizinle paylaşabilirsiniz. Öğrenci Evi dizisinin oyuncu kadrosunun tamamına ise Öğrenci Evi Oyuncu Kadrosu Konusu Yayın Tarihi ( EXXEN) başlıklı yazımızdan varabilirsiniz.

ogrenci evi nerede cekiliyor seti adresiCevap bırakın