Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

Rüyada yaş pasta görmek ne anlama gelir?

Rüyada pasta görmek, hayırlı ve güzel haberlere tasvir eder. Rüyada pasta görmek çoğu zaman rüyayı gören kişinin mutlu olacağına, hayırlı ve güzel insanlarla karşı karşıya kalacağına anlatılmaktadır. Rüyada pasta yediğini gören bir kimsenin gerçek hayatta da keyfinin yerine geleceğine delalet ederken bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin hayatına renk katacak kimselerin varlığına tasvir eder. Rüyada pasta görmek en genel tabiriyle neşe, bolluk ve berekete tabir edilir. Rüyada pasta görmek, geniş bir şekildeca yorumlanması gereken bir rüya olduğundan rüyayı gören kişinin rüyayı tam anlamıyla hangi şekilde gördüğü göz önünde bulundurması gerekir.

RÜYADA ÇİKOLATALI YAŞ PASTA YEMEK

Rüyada çikolatalı pasta yediğini gören birinin yaşamında çok güzel gelişmelerin olacağına, rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına ve işlerinin rast gideceğine anlatılmaktadır. Rüyada çikolatalı pasta yediğini gören birinin yaşamında yeni ve güzel gelişmelerin olacağına delalet etmektedir.

RÜYADA YAŞ PASTA YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada yaş pasta yediğini gören birinin çok mutlu olacağına, yakın etrafındaki dostları aracılığıyla yüzünün güleceğine ve sıkıntılarının biteceğine tasvir eder. Rüyada yaş pasta yediğini gören birinin iş yaşamında sıkıntılar yaşasa da eninde sonunda istediğini alacağına delalet ederek bol helal paralar kazanacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA PASTA YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada yaş pasta yaptığını gören birinin uzun bir süredir görüşmediği dostlarıyla bir araya geleceğine tasvir ederek çok keyifli vakit geçireceğine anlatılmaktadır. Rüyayı gören birinin iş yaşamında emin adımlarla ilerleyeceğine, yaşamında güzel işlerin meydana geleceğine anlatılmaktadır. Rüyada pasta yapan kişi bunun yanı sıra bol helal paralar kazanarak maddi sıkıntılarından kurtulacağına tasvir eder.

RÜYADA BAŞKASININ PASTA YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada başka kişinin pasta yaptığını görmek, rüyayı gören birinin kalabalık ve nezih bir ortama gireceğine ve burada çok eğleneceğine, yeni insanlarla tanışacağına tasvir eder. Rüyada başkasının pasta yapması, rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntılardan sonra elde edeceği feraha işaret etmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Melik Yiğitel kimdir? Nerelidir?

RÜYADA PASTA SÜSÜ GÖRMEK

Rüyada pasta süsü görmek, rüyayı gören kişinin detaylara çok takıldığına, bunun kötü bir şey olmamasının yanında rüyayı gören birinin sıklıkla uğraştığına, çalışmalarının karşılığını çok yakın zamanda alacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA PASTA DAĞITTIĞINI GÖRMEK

Rüyada pasta dağıtmak, rüyayı gören birinin çok yardımsever olduğuna etrafındakiler maddi manevi yardımını esirgemediğine işaret etmektedir. Rüyada pasta dağıttığını gören birinin herkesin sevgisini kazandığına anlatılmaktadır.

RÜYADA PASTA YİYEMEMEK

Rüyada pasta yiyemediğini gören birinin sıkıntılı günlerinin yakın olduğuna, etrafındaki güzelliklerinin farkında olmayarak kendi yanlışları yüzünden kötü günler geçireceğine işaret etmektedir. Rüyada pasta yiyememek, rüyayı gören birinin üzüntü ve huzursuzluklar yaşayacağına anlatılmaktadır.

RÜYADA BOL KREMALI PASTA GÖRMEK

Rüyada bol kremalı pasta görmek, sanıldığının aksine hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören birinin yaşamında bazı aksaklıkların meydana geleceğine ve canının çok sıkılacağına tasvir eder. Rüyada bol kremalı pasta gören birinin kötü haberler alarak sarsılacağına ve hayal kırıklıkları yaşayacağına tasvir eder.

ALİMLERİN YORUMLARINA RÜYADA PASTA YEMEK

Nablusi: Rüyada pasta görmek, yolculuğa delalet eder. Pasta yiyemeyen kimseye rüyada pasta gelmesi üzüntü, keder ve sıkıntıya delalet eder. Bir hayırda yahut serde yer alan ve bu durumlardan ayrılan kimsenin rüyada bunlardan birisini görmesi, o kimsenin önceki haline tekrar döneceğine delalet eder. Çünkü pasta anlamına ters taraftan, yine aynı biçimde okunmaktadır.

Seyyid Süleyman: Pasta, her halükarda zahmetle elde edilecek mala tasvir eder. Elindeki pastayı yemeyen, meşakkatle kazandığı malı harcamak istemez. Yemek ise, bunun aksidir.Cevap bırakın