Bilge kişi: Faydalı ve işinize yarar bilgilerden oluşan güncel paylaşımlar yapan bilgi portalı. Bilge kişi kimdir?, Bilge kime denir?

SMA hastası Hamzaya! ‘Hamza’ya Nefes Ol!’ Kampanyası

SMA hastalığıyla savaş veren Hamza, iyileşebilmek için yardımlarınızı bekliyor. Ailesi, bebeklerinin iyileşebilmesi için bağış kampanyası başlattı. Hamza’ya Nefes Ol kampanyasında toplanması gereken miktar 2.135.000 Euro. Ailesi yardım kampanyasına destek bekliyor.

SMA hastalığı için bağış kampanyası yapan birçok SMA hastası aile bulunuyor. Daha yaşına gelmeden hastalıkla mücadele etmeye başlayan Hamza’nın ailesi de bu ailelerden biri. Evlatlarının nasıl tedavi edileceği için 2.135.000 Euro’ya ihtiyaç duyan aile, aynı Hamza ile aynı hastalığın nasıl tedavi edileceği için savaş veren dostları gibi bir bağış kampanyası düzenliyorlar. Çocukların bağışına para toplayabilmek için internetten satış da yapan aile, ‘Hamza’ya Nefes Ol!’ kampanyasında şu ana kadar yalnızca 403.802 Euro bağış toplayabildi.

Tamer Levent, Yunus Günçe ve Hakan Bilgin gibi ünlü isimlerin canlı yayınlarla desteklerini bildirdikları Hamza için ailesi şu çağrıyı yapıyor.

‘Artık dayanamıyoruz.. Gücümüz kalmadı.. Lütfen kendi yerinize koyun acımızı anlayın bitirelim bu kampanyayı artık lütfen..’

Ailenin bağış için paylaştıkları hesap numarası şu biçimde:

‘TR30 0020 5000 0966 7265 5000 01
Şeyma Abuljoud
Kuveyt Türk Katılım Bankası
Açıklama kısmına HAMZA’YA NEFES yazınız!’

Ayrıca Bakınız.  Rüyada ağlamak üzülmek ne anlama gelir?


Cevap bırakın